12+
27 марта
...
прогноз на 5 дней
9 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську відкрито меморіальну дошку Зінаїді Матвіївні Воробйовій

02.09.2021, 19:05
84
0
Автор

2 вересня, під час святкування Дня міста та 78-ї річниці визволення Лисичанська від фашистських загарбників відкрили меморіальну дошку Почесному громадянину міста Лисичанськ, учаснику Другої світової війни Зінаїді Матвіївні Воробйовій.

      Знак пошани був встановлений на будівлі Центру первинної медико-санітарної допомоги №1, де Зінаїда Матвіївна пропрацювала 26 років дільничною медичною сестрою.

    У заході взяли участь керівництво громади на чолі з Олександром Заїкою, колектив Центу первинної медико-санітарної допомоги №1, ветеранські активісти, мешканці міста.

     «Я дуже радий, що сьогодні мені випала честь брати участь у відкритті меморіальної дошки учаснику бойових дій Другої світової війни. Людині, яка вкладала свою працю і талант, сили і енергію у порятунок життя та здоров’я людей», - зазначив Олександр Сергійович.

     «Сьогодні ми відкриваємо меморіальну дошку на честь цієї видатної людини як знак поваги, пошани і пам’яті про неї», — підкреслив очільник громади.

     Про трудовий шлях та суспільну діяльність Зінаїди Матвіївни розповіла голова первинної організації ветеранів охорони здоров’я Ольга Підгорна. У 17 років вона пішла на фронт. Перше бойове хрещення відбулося під час форсування Дніпра. Починала війну санінструктором. Закінчила – командиром санітарного взводу. Перемогу зустріла у Берліні. Все своє життя – 57 років вона присвятила лікуванню людей. Перебуваючи на заслуженому відпочинку, продовжувала активну громадську діяльність, брала участь у всіх міських заходах. Зустрічалася зі школярами та молоддю та розповідала їм про буремні часи війни.

     Право відкриття меморіальної дошки було надано керівнику Лисичанскьої міської ВЦА Олександру Заїці та голові первинної організації ветеранів охорони здоров’я Ользі Підгорній.

     По закінченню мітингу учасники поклали квіти до меморіальної дошки.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+