12+
25 сентября
...
прогноз на 5 дней
12 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Олександр Заїка привітав співробітників ЦНАПу

03.09.2021 20:20
15
0
Автор

3 вересня, напередодні 9-ї річниці прийняття Закону України «Про адміністративні послуги» керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка завітав до Центру надання адміністративних послуг у м. Лисичанську.


     Олександр Сергійович привітав співробітників ЦНАПу на чолі із начальником управління адміністративних послуг Оленою Литвинюк та подякував за плідну працю, яку колектив виконує від щирого серця та з великою любов’ю. І це стає очевидним для кожного, хто переступає поріг ЦНАПу.

     «Наш ЦНАП є зразковим і кращим, а обсяг послуг, що ви надаєте є найбільшим в області. Пишаюся вами!», - підсумував очільник громади.

    За багаторічну плідну та ефективну працю, сумлінне виконання посадових обов’язків, професіональну майстерність з організації діяльності Центру надання адміністративних послуг у м. Лисичанську та з нагоди 9-ї річниці прийняття Закону України «Про адміністративні послуги» Олександр Заїка нагородив Почесними грамотами начальника відділу державної реєстрації – державного реєстратора Еліну Семикозову та начальника відділу організаційної роботи Станіслава Свистуна та висловив Подяку адміністраторам відділу надання адміністративних послуг Наталії Некрасовій, Світлані Новодрановій і Наталії Коршуновій.

    Також під час заходу Олександр Заїка вручив начальнику управління адміністративних послуг Олені Литвинюк ключи від автомобіля. Адже сьогодні ЦНАП обслуговує не тільки мешканців міста, а й усієї територіальної громади. Завдяки цьому ЦНАП стане ще більш доступним та мобільним, а робота з використанням кейсу «Мобільний офіс» - оперативною та злагодженою.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+