12+
27 марта
...
прогноз на 5 дней
9 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

17.09.2021, 19:24
71
0
Автор

17 вересня, на спортивній культурно-оздоровчій базі «Лисичанець» проходили змагання та конкурси шкільного І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Привітати юних джур – нащадків козацьких традицій завітав керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка.

«Мені дуже приємно, що у нас стільки патріотів, справжніх козаків та козачок. Україна гідно зарекомендувала себе, і нас, українців, знають у всьому світі. Нас дуже шанують і люблять. Від щирого серця відкриваю ці ігри! Тільки вперед і ні шагу назад! Тільки перемог!», – підбадьорив учасників очільник громади.

До привітань також долучився начальник другого відділу Сєвєродонецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Віталій Косман.

Цього року у грі взяли участь 27 роїв загальноосвітніх шкіл Лисичанської територіальної громади та поза конкурсом – команди Вищого професійного училища № 94 та Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею.

Розпочалася гра з проходження туристично-спортивної смуги перешкод, на якій учасники продемонстрували витривалість, добру фізичну підготовку, силу та вправність.

Також під час змагання «Рятівник» юні джури вміло надавали першу медичну допомогу при опіках, при тепловому та сонячному ударі, при отруєнні, робили серцево-легеневу реанімацію, накладали пов’язки.

Оскільки гра військово-патріотична, звичайно, не обійшлось без конкурсу «Бівак» (таборування), де рої стали взірцями чистоти, доцільності розміщення, дотримання санітарно-гігієнічних норм, стану спорядження, особистих речей, посуду тощо.

Загалом змагання видалися дуже насиченими – і за подіями, і за кипінням пристрастей. По закінченню гри на учасників очікувала церемонія нагородження.

За результатами гри призові місця посіли:

    І місце – рій «Нескорені» Лисичанської загальноосвітньої школи № 4 та рій «Нічна варта» загальноосвітньої школи с. Лисичанське;

    ІІ місце – рій «Хитрий лис» Лисичанської спеціалізованої школи № 8 та рій «Терен» Лисичанської загальноосвітньої школи № 3;

    ІІІ місце – рій «Буй-тур» Лисичанської багатопрофільної гімназії та рій «Нащадки козаків» Лисичанської загальноосвітньої школи № 18.

За перемогу у конкурсі «Бівак» нагороджено рої «Хитрий лис» Лисичанської спеціалізованої школи № 8 та «Нащадки козаків» Лисичанської загальноосвітньої школи № 18.

У конкурсі «Туристично-спортивна смуга перешкод» – рої «Хитрий лис» Лисичанської спеціалізованої школи № 8 та «Нащадки» Лисичанської загальноосвітньої школи № 25.

У конкурсі «Рятівник» – рої «Нащадки козаків» Мирнодолинської загальноосвітньої школи та «Нічна варта» загальноосвітньої школи с. Лисичанське.

Найкращим капітаном цьогорічної гри став Горотаєв Олексій рою «Гайдамаки» Лисичанської загальноосвітньої школи № 6.

Також за активну участь у грі Грамотами Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації нагороджено рої Вищого професійного училища № 94 та Лисичанського професійного торгово-кулінарного ліцею.

Військово-спортивному клубу «Сокіл» за активну участь у підготовці та проведенні гри висловлено подяку Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації.

Окрім того, переможці І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») отримали подарунки від Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації.

Пишаємося нашими учнями та вчителями, адже вони власним прикладом надихають нас на формування національно свідомої, духовно багатої особистості з активною життєвою та громадянською позицією!

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+