12+
24 июня
...
прогноз на 5 дней
19 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

На сесії міськради затверджений новий заступник міського голови

29.11.2008, 11:00
3738
0
Автор

На сесії міськради затверджений новий заступник міського голови

На сесії міської ради серед розглянутих питань депутатами був прийнятий і ряд кадрових рішень. Зокрема, з 26 листопада затверджений на посада заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимир Марченко, голова міської організації Партії Регіонів. Раніше цю посаду займав Юрій Токарев, який звільнений із займаної посади згідно з поданою заявою. У зв\'язку з цим, своїм рішенням депутати також внесли зміни до складу виконавського комітету міського ради, вивівши з його складу Токарева Ю.Н. і включивши відповідно Марченко В. С.

Передбачається, що Володимир Семенович курируватиме соціальну сферу, у тому числі питання соціального захисту населення, освіти, культури і спорту, молодіжної політики і служби у справах дітей, а також координувати роботу засобів масової інформації.

В ході сесії депутатами також були затверджені показники міського бюджету на 2008-й рік, прийняті рішення про економію бюджетних коштів, передбачених на зміст органів місцевого самоврядування, з питань земельних стосунків, управлінні комунальним майном. Зокрема, здійснити відчуження цілісного майнового комплексу "Телерадіокомпанія "Акцент" шляхом його продажу конкурентним способом - на аукціоні.

Крім того, з метою забезпечення потреб населення г.г. Лисичанськ, Новодружеск і Привілля в отриманні якісних послуг з централізованого водопостачання і водовідведення, депутатами вирішено оголосити конкурс на надання цілісного майнового комплексу комунального спеціалізованого підприємства по здобичі, обробці і реалізації води і очищенню стоків "Лисичанскводоканал" в концесію.

На засіданні депутати також схвалили з поправками текст відкритого листа до народу України учасників засідання Міжнародного круглого столу "УКРАЇНА-НАТО: національний і міжнародний аспекти".

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+