12+
11 апреля
...
прогноз на 5 дней
14 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Monobank [CPS, API] UA

Последние отзывы

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Депутати вирішили створити робочий гурт для моніторингу соціально-економічної ситуації в місті

29.11.2008 16:00
3888
0
Автор

Депутати вирішили створити робочий гурт для моніторингу соціально-економічної ситуації в місті

25 листопада відбулася чергова сорок дев\'ята сесія міської ради, яку проводив секретар міської ради Сергій Баранник. У роботі сесії взяли участь депутати міського і обласного (Лобач В. И. і Осыченко Н.И.) рад, керівники підприємств міста, сумлінних органів міської ради, представники міських організацій політичних партій, ЗМІ

В ході засідання було розглянуто близько 20 питань. Одним з основних було питання про соціально-економічну ситуацію в місті і заходах по її стабілізації в умовах економічної кризи.

У своєму виступі з цього питання секретар міської ради Сергій Баранник відмітив, що найбільш складна ситуація в соціальній сфері міста склалася в результаті зриву термінів початку опалювального сезону із-за заборгованості за спожитий газ в попередні опалювальні сезони (на 01.11.08 борг населення перед тепломережею склав 20031,5 тыс.грн).

Характеризуючи економічну ситуацію в місті, Сергій Григорович підкреслив, що за січень-жовтень 2008 р. обсяг промислового виробництва в порівнянних цінах склав 75,2% до відповідного періоду минулого року, основна причина - зупинка на ремонт ЗАТ "ЛИНИК", питома вага якого складає 87,1% в загальноміському об\'ємі промислової продукції. Крім того, допущено зниження обсягів виробництва у вугільній промисловості, машинобудуванні, у виробництві харчових продуктів і так далі

Наслідки фінансово-економічної кризи почали відчувати підприємства міста, в першу чергу скляний завод "Пролетар" і содовий завод, ВАТ "Лисичанскуголь". Ряд підприємств перейшли на скорочений робочий тиждень. В той же час, - відмітив Сергій Баранник, - за цей період фонд оплати праці в промисловості зріс на 31%. В цілому, фонд оплати праці по місту за січень-жовтень 2008 року зріс на 32,5 % в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Середня заробітна плата склала 1770,8 грн. і зросла на 29,5%.

Стабільною залишається ситуація і на ринку праці. На 01.11.08 в міському центрі зайнятості населення на обліку перебувало 1050 безробітних, рівень безробіття склав 1,3%, що і на початку року. Виплата пенсій Пенсійним фондом України в м. Лисичанську проводиться в межах встановленого графіка. За даними ДПІ в м. Лисичанську, за січень-жовтень 2008 року до міського бюджету поступило 86116,1тыс.грн., до кінця року (листопад-грудень) очікується вступ 17413,8 тыс.грн., що відповідає середньомісячним вступам за 10 місяців.

Заслуховує інформацію секретаря міської ради, в ході обговорення депутати прийняли рішення створити робочий гурт для систематичного моніторингу соціально-економічної ситуації в місті, до складу якої увійдуть голови постійних депутатських комісій, керівники великих промислових підприємств, центру зайнятості, Пенсійного Фонду, податкової інспекції, виконавчих органів міської ради.

Заступникам міського голови, міським головам г.г. Новодружеска і Привілля, керівникам виконавчих органів міської ради розглянути можливість скорочення витрат на транспортні послуги, послуги зв\'язку, витрати на відрядження і так далі

Крім того, депутатами вирішено рекомендувати керівникам підприємств і організацій усіх форм власності забезпечити вступ режиму економії матеріальних і енергетичних ресурсів, а також не допускати зниження рівня досягнутих соціальних стандартів, необгрунтованого скорочення чисельності робітників, переведення робітників на скорочений робочий тиждень і надання працівникам відпусток без збереження заробітної плати.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+