12+
23 сентября
...
прогноз на 5 дней
16 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Депутати вирішили створити робочий гурт для моніторингу соціально-економічної ситуації в місті

29.11.2008, 16:00
4017
0
Автор

Депутати вирішили створити робочий гурт для моніторингу соціально-економічної ситуації в місті

25 листопада відбулася чергова сорок дев\'ята сесія міської ради, яку проводив секретар міської ради Сергій Баранник. У роботі сесії взяли участь депутати міського і обласного (Лобач В. И. і Осыченко Н.И.) рад, керівники підприємств міста, сумлінних органів міської ради, представники міських організацій політичних партій, ЗМІ

В ході засідання було розглянуто близько 20 питань. Одним з основних було питання про соціально-економічну ситуацію в місті і заходах по її стабілізації в умовах економічної кризи.

У своєму виступі з цього питання секретар міської ради Сергій Баранник відмітив, що найбільш складна ситуація в соціальній сфері міста склалася в результаті зриву термінів початку опалювального сезону із-за заборгованості за спожитий газ в попередні опалювальні сезони (на 01.11.08 борг населення перед тепломережею склав 20031,5 тыс.грн).

Характеризуючи економічну ситуацію в місті, Сергій Григорович підкреслив, що за січень-жовтень 2008 р. обсяг промислового виробництва в порівнянних цінах склав 75,2% до відповідного періоду минулого року, основна причина - зупинка на ремонт ЗАТ "ЛИНИК", питома вага якого складає 87,1% в загальноміському об\'ємі промислової продукції. Крім того, допущено зниження обсягів виробництва у вугільній промисловості, машинобудуванні, у виробництві харчових продуктів і так далі

Наслідки фінансово-економічної кризи почали відчувати підприємства міста, в першу чергу скляний завод "Пролетар" і содовий завод, ВАТ "Лисичанскуголь". Ряд підприємств перейшли на скорочений робочий тиждень. В той же час, - відмітив Сергій Баранник, - за цей період фонд оплати праці в промисловості зріс на 31%. В цілому, фонд оплати праці по місту за січень-жовтень 2008 року зріс на 32,5 % в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Середня заробітна плата склала 1770,8 грн. і зросла на 29,5%.

Стабільною залишається ситуація і на ринку праці. На 01.11.08 в міському центрі зайнятості населення на обліку перебувало 1050 безробітних, рівень безробіття склав 1,3%, що і на початку року. Виплата пенсій Пенсійним фондом України в м. Лисичанську проводиться в межах встановленого графіка. За даними ДПІ в м. Лисичанську, за січень-жовтень 2008 року до міського бюджету поступило 86116,1тыс.грн., до кінця року (листопад-грудень) очікується вступ 17413,8 тыс.грн., що відповідає середньомісячним вступам за 10 місяців.

Заслуховує інформацію секретаря міської ради, в ході обговорення депутати прийняли рішення створити робочий гурт для систематичного моніторингу соціально-економічної ситуації в місті, до складу якої увійдуть голови постійних депутатських комісій, керівники великих промислових підприємств, центру зайнятості, Пенсійного Фонду, податкової інспекції, виконавчих органів міської ради.

Заступникам міського голови, міським головам г.г. Новодружеска і Привілля, керівникам виконавчих органів міської ради розглянути можливість скорочення витрат на транспортні послуги, послуги зв\'язку, витрати на відрядження і так далі

Крім того, депутатами вирішено рекомендувати керівникам підприємств і організацій усіх форм власності забезпечити вступ режиму економії матеріальних і енергетичних ресурсів, а також не допускати зниження рівня досягнутих соціальних стандартів, необгрунтованого скорочення чисельності робітників, переведення робітників на скорочений робочий тиждень і надання працівникам відпусток без збереження заробітної плати.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+