12+
08 июня
...
прогноз на 5 дней
24 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

На особистому прийомі

29.11.2008, 17:00
3704
0
Автор

На особистому прийомі

24 листопада під час особистого прийому громадян до першого заступника міського голови Анатолію Неведрову звернулися близько 100 підприємців ринку південної частини г.Лисичанска. Підприємців цікавив відповідь на питання: чому їм не дали здійснювати торгівлю 22 і 23 листопада цього року? Співробітники правоохоронних органів заборонили виставляти товар, мотивуючи вказівками виконкому міської ради.

Анатолій Петрович роз\'яснив присутнім, що на адресу Лисичанського ГО УМВС 18.11.2008 року було спрямоване лист з проханням, прийняти заходи припиненню несанкціонованої стихійної торгівлі овочами в районі будинку 22 кв. Дружба народів і в районі магазину "Золота рибка". Інших вказівок на адресу міського відділу міліції не поступало. Також він завірив, що керівництво виконавського комітету прикмет відповідні заходи і розбереться в діях співробітників міліції.

Інше питання, що хвилювало підприємців, що звернулися, - це будівництво приватного ринку в районі заводу РТИ, на якому вартість плати за квадратний метр площі, що орендується, буде непомірно велика і чи не можна створити комунальний ринок? Підприємцям було рекомендовано після будівництва і введення в експлуатацію ринку звернутися до його власника для укладення відповідного договору оренди, а створення комунального ринку, - за словами Анатолія Неведрова, - це складний процес, що вимагає матеріальних витрат з бюджету міста, але такої можливості місцева влада на сьогодні не має. У теж час Анатолій Петрович завірив, що прогресивні і перспективні ініціативи місцевих підприємців, спрямовані на поліпшення умов торгівлі, підтримуватимуться міською владою.

Заручившись такою підтримкою, підприємці попрямували за роз\'ясненнями до начальника Лисичанського УМВС ГО з приводу дій співробітників міліції і в прокуратуру м. Лисичанська для отримання юридичної оцінки таким діям.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+