12+
27 февраля
...
прогноз на 5 дней
2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Лисичанським інвалідам стало легше пересуватися по місту

21.11.2008 13:00
3809
0
Автор

Лисичанським інвалідам стало легше пересуватися по місту

Більше 70 медичних установ, установ культури, побутового обслуговування і торгівлі міста Лисичанська вже обладнані пандусами для в\'їзду інвалідних колясок.

Таким чином міська влада почала виконувати програму забезпечення вільного доступу інвалідів до об\'єктів соціального призначення. В результаті на сьогодні такими пандусами можуть скористатися більше 4 тис. людей.

За даними управління праці і соціального захисту населення Лисичанської міськради, пандусами, поручнями і кнопками виклику чергового персоналу вже обладнані усі лікувально-профілактичні установи міста, а також 15 установ культури, серед яких краєзнавчий музей, бібліотеки і будинки культури. Крім того, спеціальними пристосуваннями забезпечили школу для інвалідів, 18 відділень пошти і 25 об\'єктів торговельної сфери, будівля пенсійного фонду і центру зайнятості.

Ініціативу виявило і міське управління ДАІ. Завдяки їх пропозиції на існуючих стоянках автотранспорту виконком обладнав 10 дорожніх знаків, що вказують на місце стоянки для інвалідів. Біля будівель МРЭО і СТО відведені спеціальні місця для парковки автомобілів, що належать особам з обмеженими фізичними можливостями, а комунальне дорожно-ремонтное підприємство забезпечило перехрестя міста заниженими бордюрами.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+