12+
13 мая
...
прогноз на 5 дней
14 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Лисичанський НПЗ вийшов на технологічний режим

17.11.2008 11:00
3817
0
Автор

Лисичанський НПЗ вийшов на технологічний режим

До кінця листопада завод переробить близько 425 тис. тонн нафти і 25 тис. тонн додаткової сировини. Лисичанський НПЗ (ЗАТ "ЛИНИК", Луганська область, Україна) завершив пускові роботи, які проводилися з початку поточного місяця. 16 листопада 2008 року усі основні технологічні установки заводу вийшли на плановий технологічний режим.

У вересні-жовтні 2008 року НПЗ зупинявся на капітальний ремонт, під час якого було проведено детальне обстеження усіх виробничих об\'єктів, здійснена реконструкція і заміна фізично-зношеного устаткування. Зокрема, був модернізований вакуумний блок комбінованої установки первинної переробки нафти, що дозволило поліпшити якість розподілу мазутної суміші і збільшити глибину відбору вакуумного газойля. Реконструйована піч дожига газів оксиления установки виробництва бітумів, внаслідок чого підприємство зможе збільшити вироблення цієї продукції.

Проведена регенерація каталізатора установки каталітичного риформинга і очищення теплообмінної апаратури на установці виробництва поліпропілену.

Великий об\'єм робіт був виконаний на установці каталітичного крекінгу, де замінили і модернізували внутрішні устрої колони ректифікації, відремонтували футерування, реактор і регенератор, зношені труби печі. Завдяки цьому у підприємства з\'явилася можливість виділяти каталітичний газойль полегшеного фракційного складу і використовувати його як компонент дизельного палива. Нововведення позитивно позначиться на економіці нафтохімічного виробництва.

До кінця року Лисичанський НПЗ також має намір ввести в експлуатацію новий виробничий об\'єкт - установку короткоцикловой адсорбції. Вона дозволить істотно понизити споживання природного газу, який завод використовує як палива і сировини для виробництва водню.

У листопаді ЗАТ "ЛИНИК" планує переробити близько 425 тис. тонн нафти, 15 тис. тонн мазуту і 10 тис. тонн нафты. До кінця поточного місяця завод виробить близько 120 тис. тонн бензинів і понад 130 тис. тонн дизельного палива.

Як повідомлялося, до 2004 року Лисичанський НПЗ зупинявся на ремонт двічі в рік, а основним завданням було відновлення нормальної працездатності устаткування після довгого простою підприємства. Завдяки реалізації ТНК-ВР програми розвитку НПЗ в 2004 р. перейшов на річний робочий цикл, а в 2006 році - на дворічний міжремонтний пробіг.

Починаючи з 2000 року компанія інвестувала в Лисичанський НПЗ більше 350 млн дол. США. Завдяки цим засобам на заводі було побудовано п\'ять нових виробничих установок, модернізовані і реконструйовані існуючі. Попередній капітальний ремонт на Лисичанському НПЗ проводився в жовтні-листопаді 2006 року.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+