12+
31 марта
...
прогноз на 5 дней
1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

27 серпня 2010 року в Лисичанському багатопрофільному ліцеї пройшли загальні збори батьків учнів цього закладу і його педагогічного колективу

31.08.2010, 12:00
3883
0
Автор

27 серпня 2010 року в Лисичанському багатопрофільному ліцеї пройшли загальні збори батьків учнів цього закладу і його педагогічного колективу

В Україні вже давно стала непорушною нормою низька громадська активність населення. І Лисичанськ, як це не прикро, зовсім не є тут виключенням. Адже для того, щоб жителі нашого міста зробили радикальні кроки для захисту своїх інтересів, необхідно не просто грому грянути, а небу обрушитися в маслянисті води Сіверського Дінця. Черговим прикладом цьому і послужив вищезгаданий захід, на нього зібралося усього лише близько 90 чоловік, з яких батьківський колектив склав усього лише близько 50 чоловік, інші були учителями і представниками відділу освіти Лисичанської міської ради.

Спочатку, із звітною доповіддю виступила Світлана Федорівна Богдан, директор ліцею. Відмітивши у своєму виступі фактично усі нюанси тяжкості роботи, як з викладачами, так і з юними чадами батьків, що зібралися, і зробивши навіть феєричний висновок про "престижність закладу, що визначається запахом з туалету", Світлана Федорівна якось забула слова вдячності на адресу батьків, чиїми руками і на чиї засоби робився ремонт цього закладу.

Після змістовної і звичайно ж об\'єктивної доповіді Світлани Богдан, виступили хлоп\'ята, що поділилися враженнями і що розповіли публіці, що зібралася, про свої досягнення. Далі декілька батьків, із заздалегідь заготовленими подячними і хвалебними розмовами, продовжили оспівування Світлани Федорівни. Чому ми так говоримо? Відповідь проста, і він починається з мови Едуарда Івановича Щеглакова, заступника начальника відділу освіти Лисичанської міськради. Не погодившись з виводами директора щодо запахів, туалету і престижу учбового закладу, Едуард Іванович відмітив просту істину: престиж будь-якого учбового закладу визначається якістю освіти. І з цією істиною не можна не погодитися. У теж час, набір в ліцей учнів в нинішньому році знизився в 1,5 разу, а кожен п\'ятий випускник не зміг поступити у ВНЗ. І одночасно, на цьому явно негативному фоні, в ліцеї відбувається масовий відтік кваліфікованих кадрів, і що найголовніше - почався він з приходом до цієї гідної установи нового директора.

Проте, щоб визначити дійсну підтримку Світлани Федорівни Богдан, дізнатися наскільки присутні оцінюють її професійні і особисті якості, усім присутнім було запропоновано оцінити роботу керівника. Результат, видно, приголомшив навіть Едуарда Щеглакова, і явно ввів в ступор Світлану Богдан. Як виявилось, тільки 8 чоловік оцінили її роботу на "відмінно", 37 чоловік заявили про низьку кваліфікацію директора, 29 чоловік задовольнилися роботою Світлани Федорівни, і ще декілька що голосували відмітили роботу директора як "хорошу".

 По закінченню загальних зборів, коли батьки вже розійшлися по своїх справах, відбулися збори самого педколективу Лисичанського багатопрофільного ліцею. На нім обговорювалися усього лише два питання: 1. Низька оцінка діяльності закладу; 2. План роботи на майбутній навчальний рік.

Виступали як представники колективу ліцею, так і його адміністрації і відділу освіти. Розмова була дуже жорстка і відверта. У міру його продовження пристрасті розжарювалися. Директорові ліцею прямо вказали на допущені нею грубі помилки, які вона зробила і як адміністратор, і як педагог, і просто як людина. Врешті-решт, Едуард Щеглаков просто запропонував Світлані Богдан написати заяву на звільнення. Проте реакція директора у черговий раз за останні дві години повергнула в ступор присутніх. Явно не звернувши уваги на результати голосування, не визнавши думки відділу освіти, і пропустивши повз вуха помилки, на які вказував педагогічний колектив, Світлана Богдан поступила в кращих традиціях нинішньої міської влади. Тобто, нічого не робила. Посиділа, подивилася, послухала и. і спокійно пішла.

З усього цього можна зробити єдиний висновок: у світлі подібної внутрішньої політики учбового закладу, не за горами час, коли Лисичанському багатопрофільному ліцею присвоять "почесне" звання "колишнього кращого учбового закладу міста".

lisichansk.in.ua

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+