12+
08 июня
...
прогноз на 5 дней
14 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Досягнення і труднощі пролетарцев

10.11.2008, 11:00
3528
0
Автор

Досягнення і труднощі пролетарцев

У кінці жовтня виконався рівно рік з дня пуску нового флоатцеха на виробництві № 2 ЗАТ "Лисичанський склозавод "Пролетар", - повідомляє головний редактор заводської газети "За ритмічну роботові" Валентина Аверина. - Про досягнення і труднощі за минулий період поділився заступник голови правління Микола Волошенко.

За його словами, за минулий час видно, що лінія працездатна і може давати високоякісне скло, а саме: (за даними на 1 жовтня 2008г.) сучасним флоат-цехом вироблено товарній продукції в натуральних показниках 9,6 млн. кв. метрів скла або 19,5 млн. кв. метрів в умовному численні на суму 207, 6 млн. гривен. З цієї кількості вироблено 80,2 % стекол високоякісних марок (М1 і М0), у тому числі найякіснішого (М0) в останні місяці виробляється близько 60%, з кожним місяцем спостерігаються поліпшення в роботі лінії і в підвищенні якості скла. Як відмічає Микола Миколайович, виробництво № 2 надало роботу 1066 жителям міста (дані на 1 вересня 2008г.) і оживило життя прилеглого до заводу мікрорайону.

Є і проблеми, з якими працівники цеху справляються самостійно, модернізуючи конструкцію печей для боле ефективної роботи. Проблем на виробництві досить і найбільша - подача тепла на ділянку знімання продукції, - відмічає Микола Миколайович. На сьогодні на 80% вироблено скління підприємства, планується ремонт складу сировини, вирішується питання із забрудненням повітря в районі селища, а саме: монтується устаткування по вологому чищенню викидів, за принципом першого виробництва. Найближчим часом також планується пуск ще одного цеху - цехи по виробництву енергозбережного скла, не вироблюваного ще в Україні і яке значно понизить потребу в обігріві приміщень.

Поступове рішення насущних питань і проблем веде до формування згуртованого колективу. В період тимчасових утруднень на виробництві з\'явилися і деякі бігуни, яким Микола Миколайович підписує обхідні листи без жалю, але на виробництві залишаються добросовісні, віддані своїй справі люди, на яких можна вважатися в скрутну хвилину.

Підводячи підсумки роботи за минулий рік, Микола Волошенко задоволений результатом. У перспективі розвитку на найближчий час передбачений благоустрій працюючих цехів : лесотарного, складеного, упаковки, залізничного, електроцехи і упорядковування заводської території. Приємно дивитися на результат роботи усього колективу, а особливо на порожній склад, - підкреслює Микола Волошенко.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+