12+
28 марта
...
прогноз на 5 дней
12 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

На чверті території Луганської області - кризова ситуація по підготовці до зими

04.11.2008, 10:00
3896
0
Автор

На чверті території Луганської області - кризова ситуація по підготовці до зими

Чверті міст і районів Луганської області досі не мають лімітів на споживання газу. Таку інформацію оприлюднив сьогодні голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антипов на обласній нараді "Про початок опалювального сезону 2008-2009 років". Серед міст, що залишаються без газу, губернатор назвав Брянку, Кировск, Стаханов, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, а також Попаснянский і Перевальский райони.

За його словами, кризова ситуація склалася на чверті території Луганській області. Причина, за словами Олександра Миколайовича, в тому, що керівники міст і районів до початку опалювального сезону не скористалися можливістю погасити накопичені з початку року борги за газ і електроенергію за рахунок діючих в державі схем компенсації з Держбюджету тарифної різниці на енергоносії, а також використовувати засоби, які поступають у вигляді держсубвенцій на заходи щодо енергозбереження і інші житлово-комунальні потреби.

Губернатор відмітив, що при високій мірі технічної готовності житлово-комунальних підприємств місцева влада не забезпечила ці підприємства енергоресурсами для роботи зимою.

Олександр Антипов доручив керівникам усіх міст і районів до шостого листопада забезпечити укладення договорів на постачання газу.

Перший заступник прокурора, що виступив на тій же нараді, Луганської області Євгенії Трубников сказав, що місцевими прокуратурами будуть проведені перевірки діяльності виконавчих органів влади згаданих міст і районів на предмет халатності керівників і завдання шкоди інтересам населення.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+