12+
17 апреля
...
прогноз на 5 дней
12 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

На чверті території Луганської області - кризова ситуація по підготовці до зими

04.11.2008 10:00
3774
0
Автор

На чверті території Луганської області - кризова ситуація по підготовці до зими

Чверті міст і районів Луганської області досі не мають лімітів на споживання газу. Таку інформацію оприлюднив сьогодні голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антипов на обласній нараді "Про початок опалювального сезону 2008-2009 років". Серед міст, що залишаються без газу, губернатор назвав Брянку, Кировск, Стаханов, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, а також Попаснянский і Перевальский райони.

За його словами, кризова ситуація склалася на чверті території Луганській області. Причина, за словами Олександра Миколайовича, в тому, що керівники міст і районів до початку опалювального сезону не скористалися можливістю погасити накопичені з початку року борги за газ і електроенергію за рахунок діючих в державі схем компенсації з Держбюджету тарифної різниці на енергоносії, а також використовувати засоби, які поступають у вигляді держсубвенцій на заходи щодо енергозбереження і інші житлово-комунальні потреби.

Губернатор відмітив, що при високій мірі технічної готовності житлово-комунальних підприємств місцева влада не забезпечила ці підприємства енергоресурсами для роботи зимою.

Олександр Антипов доручив керівникам усіх міст і районів до шостого листопада забезпечити укладення договорів на постачання газу.

Перший заступник прокурора, що виступив на тій же нараді, Луганської області Євгенії Трубников сказав, що місцевими прокуратурами будуть проведені перевірки діяльності виконавчих органів влади згаданих міст і районів на предмет халатності керівників і завдання шкоди інтересам населення.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+