12+
08 июня
...
прогноз на 5 дней
23 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Як депутати мера знімали

30.10.2008, 10:00
4896
0
Автор

Як депутати мера знімали

Чергова, 35-а сесія Лисичанської міської ради 5-го скликання початку свою роботу з внесення змін і доповнень до порядку денного. А далі депутати наполягли на тому, щоб міський голова Леонід Крысанов дав звіт по підготовці міста до опалювального сезону.

- До нового опалювального сезону готувалися заздалегідь, намітили план заходів, - сказав, виступаючи з трибуни, Леонід Дмитрович. - В цілому, місто до опалювального сезону готів не гірше, ніж минулого року. На справжній момент гостро стоїть проблема розрахунків за спожитий газ і виділення лімітів на нього. Але ця проблема - не лише наша, а усієї країни в цілому. І все-таки на сьогодні головне завдання - подати тепло в будинки наших городян, лікарні і дитячі установи.

Принципове питання поставив депутат міської ради від Партії регіонів К. А. Гатилов :

- Пригадаєте: на липневій сесії ми поставили під ваш особистий контроль підготовку міста до зими (зокрема, установку міні-котельних). Ви тоді не опротестували це рішення, не наклали вето на нього. Проінформуйте, будь ласка, сесію: в якому стані на сьогодні ці котельні?

- До нас в місто прийшов інвестор, і ми вітали той факт, що до нас прийшла нова система опалювання. Було вирішено поставити п\'ять котельних: в дитсаду "Червона шапочка", в лікарні Титова, дитячій поліклініці і так далі. Сьогодні одна котельна пущена в роботу і проводиться монтаж інших. Думаю, ці роботи будуть закінчені незабаром.

- А коли конкретно? - поставив питання депутат від Партії регіонів А. В. Калашник. - Ви ж брали це питання під особистий контроль.

- Ми обговорюємо тему установки модульних котельних, - вступив в розмову депутат від Партії регіонів, директор УЭГХ С. Е. Горобец, - тому велике прохання: запрошувати наших фахівців. Я не бачив доки практично жодній котельній. Розуміючи серйозність питання, ми включилися в цю роботу і загальними зусиллями абияк запустили котельну в "Червоній шапочці". Питання там ще є. По інших чотирьох модульних котельних, ви говорите, йде процес монтажу, але ніхто ж не повідомив міськгаз про цей монтаж. Але там не буде тепла, тому що маса документів ще потрібна, цим фахівець повинен займатися.

- Налагоджувальні роботи там ведуть якраз наші фахівці, - такою була відповідь мера.

Питання задавалися один за іншим. І з приводу обіцянки не піднімати тарифи на комунальні послуги, і з приводу вартості установки модульних котельних і раціонального використання грошових коштів. Як відмітив депутат від Партії регіонів В. С. Дунаев, на такі ж засоби можна було встановити значно більше число котельних і при цьому укласти договір на їх установку з організацією, що заявила себе на вітчизняному ринку з серйозного і відповідального боку і що поводилася з такою пропозицією до міського керівництва.

- Питання підготовки міста до зими дуже важливе, - вийшов на трибуну А. В. Калашник. - найвідповідальніший час - це зима, і вона перевіряє усіх на міцність. Якщо станеться щонайменший збій - станеться надзвичайна ситуація. Не хотілося б цього допустити. Можу точно сказати, що на сьогодні центральна котельна і котельна РТИ споживають найбільшу кількість газу. На котельній РТИ тільки один котел готовий до роботи, і той не випробуваний. Це серйозне питання. І ще одне. Говорять, що ми економії, не запустивши тепло. Марення. Ми на цьому тільки втрачаємо. Немає тепла - немає нарахувань, немає проплат. А значить, проблеми із зарплатою, оплатою енергоносіїв. Навіщо така економія? Я сьогодні зайшов в службу "05". Лежить графік пуску тепла і - жодної відмітки.

- У своїй роботі за два з половиною роки я ніколи не робив точку відліку : до нас, при нас і так далі, - сказав, виступаючи, заступник міського голови Ю. В. Басюк. - Хотів би продовжувати в цьому ж дусі і порівняльний аналіз кількості працюючих котлів, кількості опресованих теплотрас немає сенсу порівнювати : різні стартові позиції: роки беруть своє. Абсолютно підтримую Костянтина Олександровича : була правильно задана тема дискусії в частині бачення програм реформування житлово-комунального господарства. Говорити про те, що ми зараз переводимо усіх на альтернативне опалювання - це означає привести до банкрутства тепломережу. Тут спочатку потрібно приймати рішення про концесійний конкурс. Але ніякий концесіонер до нас не прийде, не маючи чіткого бачення майбутнього цього підприємства. На сьогодні 95 % систем опалювання вже заповнено. А незаповнені 5% - це, за великим рахунком, котельна скляного заводу, де тепломережа за свої гроші закінчує реконструкцію і куди держава не дала обіцяних грошей.

Після ретельного обговорення проблеми підготовки міста до зими секретар Лисичанської міської ради С. Г. Баранник зачитав проект рішення сесії, яким передбачалися наступне. Виконавським комітетом, його відділами і службами, підприємствами не прийняті вичерпні заходи по підготовці міста до опалювального сезону. Не на належному рівні проводилася робота по стягненню з населення заборгованості по послугах теплопостачанняу зв\'язку з чим зросла заборгованість за спожитий природний газ. За станом на 23 жовтня місто не отримало ліміти на використання природного газу. Не введені в роботу модульні котельні. У зв\'язку з цим не виконано доручення сесії Лисичанської міської ради міському голові Лисичанська узяти під особистий контроль підготовку модульних котельних до роботи. Нині, враховуючи останню резонансну подію в місті (а саме проведення громадських слухань з приводу підвищення тарифів з порушенням статуту територіальної громади м. Лисичанська), виконкомом міськради прийнято необгрунтоване рішення про підвищення тарифів на тепло для населення. Такі дії міського голови викликали справедливе обурення у усіх представників міської громади. На підставі вищевикладеного міська рада вирішила: визнати дії міського голови Лисичанська Л. Д. Крысанова що не відповідають вимогам ЗУ " Про місцеве самоврядування в Україні" в частині невиконання покладених на міського голову повноважень, підготовку міста до опалювального сезону 2008-2009 рр. визнати незадовільними. Відмінити прийняте виконкомом міської ради 21 жовтня рішення про підвищення тарифів на послуги теплопостачання для населення. Достроково припинити повноваження міського голови Л. Д. Крысанова.

З 37 депутатів, присутніх в залі засідань, за це рішення проголосували 33. Лише четверо були проти.

Подальшу роботу сесії продовжив секретар міської ради С. Г. Баранник, на якого цим же рішенням були покладені тимчасові повноваження міського голови Лисичанська. Сесія прийняла ще ряд рішень, серед яких були підсумок виконання бюджету за 9 місяців т. г., уточнення показників міського бюджету на поточний рік, регулювання земельних стосунків і інші.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+