12+
04 марта
...
доллар евро рубль РФ

Зі святом, дорогі земляки!

01.09.2010 16:00
3660
0
Автор

Зі святом, дорогі земляки!

31 серпня, напередодні 300-річного ювілею Лисичанська і 67-ої річниці звільнення його від фашистських загарбників, в міському краєзнавчому музеї відбулася вечір-зустріч "Дорогі мої земляки". На ній були присутні Герої Соціалістичної Праці, ветерани Великої Вітчизняної війни - кавалери ордену Славы, передовики і новатори виробництва, удостоєні почесних звань держави. Доля зв\'язала цих людей з Лисичанськом, надихала на бойові і трудові подвиги, на любов до рідного краю, ставала для них початком землі.

У вітальному слові Лисичанський міський голова Сергій Дунаев побажав присутнім міцного здоров\'я, світу і благополуччя, відмітивши, що "завдяки спільним зусиллям ми зможемо зробити наше місто краще, передавши багаторічний досвід і знання молодому поколінню". На зустрічі Сергій Дунаев вручив видатним землякам, які стали частиною історії міста, ювілейні медалі "Лисичанськ - 300 років".

Музичним подарунком для гостей цього свята стали виступи народного вокального ансамблю "Обрій", Заслуженого працівника культури України Анатолія Алексеенко, лауреата Всеукраїнського телешоу "Народна зірка" Олени Яловик і переможця 8-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу музики і класичного співу "Золота муза" Микити Пехоты.

lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+