12+
27 марта
...
прогноз на 5 дней
14 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

На урочистому прийомі міського голови Лисичанська

01.08.2010, 12:29
3865
0
Автор

На урочистому прийомі міського голови Лисичанська

Сьогодні, 1 вересня, напередодні знаменної для усіх лисичан дати - 300-річчя утворення міста і 67-ої річниці звільнення від німецько-фашистських загарбників, у великому залі виконкому міської ради відбувся урочистий прийом Лисичанського міського голови для Почесних громадян міста, депутатів міської ради, активістів ветеранського руху, представників громадськості.

У своєму вітальному слові Сергій Володимирович відмітив, що сьогоднішня зустріч - приємна можливість привітати з цими знаменними датами, вклонитися ветеранам війни за їх ратний подвиг, віддати данину пошани людям, чия трудова біографія нерозривно пов\'язана з Лисичанськом.

"Сьогодні ми упевнено йдемо шляхом розвитку демократії і зміцнення державності у країні. Живучи і працюючи в нових умовах, ми не коштуємо на місці і динамічно розвиваємося в усіх сферах життя. Сьогодні в місті успішно реалізуються державні програми, спрямовані на збільшення розміру пенсій, посібників і інших соціальних виплат, заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Особлива увага приділяється розвитку в місті малого бізнесу.

Міська рада, його виконавський комітет, не дивлячись ні на що, прагнуть виконувати узяті на себе зобов\'язання в рішенні соціальних проблем. Вже сьогодні в місті багато зроблено, але ще більше належить зробити у рамках прийнятих програм, щоб забезпечити усім нам гідний побут, роботу і відпочинок", - підкреслив Лисичанський міський голова, звертаючись до гостей.

Сергій Володимирович виразив упевненість, що спільними зусиллями ми зможемо набути єдності і взаєморозуміння при вирішенні багатьох серйозних питань сьогоднішнього дня, зробити життя в нашому рідному місті комфортніше і красивіше; а також побажав усім учасникам зустрічі бадьорості духу, міцного здоров\'я, благополуччя, втілення в життя усіх планів на благо наших дітей, в ім\'я майбутнього України, а значить і нашого рідного міста.

 В ході урочистого прийому 110 городян - Почесні громадяни міста, голови первинних ветеранських організацій, керівники підприємств, установ і організацій міста, представники малого бізнесу та ін. були нагороджені ювілейною медаллю "Лисичанськ - 300 років", нещодавно заснованою рішенням виконкому до цієї знаменної для міста дати.

lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+