12+
06 марта
...
прогноз на 5 дней
-0 oC небольшой снег
доллар евро рубль РФ

Керівництво Луганщини поздоровляє жителів Лисичанська з ювілеєм їх міста

02.09.2010 17:00
3721
0
Автор

Керівництво Луганщини поздоровляє жителів Лисичанська з ювілеєм їх міста

Голова Луганської облдержадміністрації Валерій Голенко і голова Луганської обласної ради Володимир Пристюк поздоровляють жителів Лисичанська з ювілеєм їх міста :
"Шановні жителі Лисичанська!
Прийміть іскрінні і сердечні поздоровлення у зв\'язку з ювілеєм - 300-річчям заснування вашого міста!
Лисичанськ - одне із старих міст Донбасу, великий індустріальний центр, який славиться своєю історією. Його по праву називають "колискою Донбасу", адже саме на лисичанській землі зародилася вугільна промисловість.
До середини 30-х років минулого століття Лисичанськ став великим центром виробництва скла не лише в Україні, але і у світі. Сьогодні це місто з багатогалузевим господарством, багате бойовими і трудовими традиціями.
У місті Привілля йшли найзапекліші бої проти німецько-фашистських загарбників. Цю п\'ядь Лисичанської землі називають другим Сталінградом. Кожен метр Привольнянского плацдарму дався ціною солдатського життя. І жителі міста свято шанують пам\'ять воїнів-визволителів.
На підприємствах Лисичанська працюють робочі династії. Ветерани праці передають своє уміння і досвід молодим, виховують в них прагнення множити кращі традиції батьків і дідів.
За роки свого розвитку і існування Лисичанськ перетворився з провінційного робочого селища в сучасний індустріальний і науковий центр. Це стало можливим завдяки самовідданій праці його жителів.
У міста достатній потенціал для позитивної динаміки наукового, економічного і культурного розвитку.
Дорогі жителі Лисичанська! Щиро бажаємо вам і надалі зміцнювати цей потенціал - який є запорукою майбутнього наших дітей і онуків.
Шановні земляки! Щастя, здоров\'я вам, успіхів в реалізації намічених планів, а Лисичанську - процвітання і благополуччя!
Зі святом, дорогі мешканці Лисичанська"!

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+