12+
09 марта
...
прогноз на 5 дней
-1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

На склозаводі "Пролетар" ввели нове виробництво

03.09.2010 16:00
3474
0
Автор

На склозаводі "Пролетар" ввели нове виробництво

Урочиста церемонія введення в дію нового виробництва на Лисичанському склозаводі "Пролетар" відбулася в день 300-річного ювілею міста, передає кореспондент Схid.info. Склярі розширили наявні потужності за рахунок 3-го цеху по виробництву листового скла, де впроваджені енергозбережні і економічні технології. З введенням цеху продуктивність збільшилася на 360 тонн, - розповів начальник цеху Олександр Зинченко. За його словами, нове виробництво дозволить розширити асортимент відповідно до євростандартів. Центром введеного в дію виробництва є піч. На її виготовлення пішло 1,5 року. За оцінкою фахівця, нова піч відпрацює до 10 років.

Як особливо відмітив А. Зинченко, на заводі "Пролетар", незважаючи на кризовий період, зуміли зберегти усі робочі місця 357-ми склярів.

Почесне право здійснити перший розжиг нової печі було надане голові правління ЗАТ "Лисичанський склозавод "Пролетар" Надії Осиченко і генеральному директорові ДК "Газ України" Едуардові Швидкому, прибулому в Лисичанськ у складі показної делегації для участі в урочистостях з нагоди 300-річчя міста і 67-ої річниці звільнення Лисичанська від німецько-фашистських загарбників.

И.К.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+