12+
01 марта
...
прогноз на 5 дней
0 oC небольшой снег
доллар евро рубль РФ

Лисичанську в 300-й день народження був дарований екскаватор

03.09.2010 19:00
3657
0
Автор

Лисичанську в 300-й день народження був дарований екскаватор

Народний депутат, керівник фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Ефремов став Почесним громадянином Лисичанська. Як передає кореспондент Схid.info таке рішення прийняла міська рада міста і про це стало відомо в ході урочистого мітингу, присвяченого 67-ій річниці звільнення Лисичанська від німецько-фашистських загарбників і з нагоди 300-річного ювілею міста.

Почесними громадянами Лисичанська також стали: чемпіон світу і Європи, Олипийских ігор, уродженець Лисичанська Микола Чужіков, начальник цеху ЗАТ "Лінік" Микола Вихрицкій.

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за добросовісну працю, високий професіоналізм був нагороджений міською голова Лисичанська Сергій Дунаев. У зв\'язку з 300-річним ювілеєм міста медаллю "За заслуги перед Луганщиною" Ш-й міри за рішенням облдержадміністрації і Луганської обласної ради нагороджений головний лікар міської дитячої лікарні Володимир Валуйский. Грамотою облдержадміністрації і обласної ради - скловар заводу "Пролетар" Євгеній Антипов.

Близько 10 млн. грн., які місто отримало у зв\'язку з ювілейними урочистостями з державного бюджету, будуть витрачені на об\'єктах соціальної сфери. Про це, відповідаючи на питання журналістів, заявив міський голова Лисичанська С. Дунаев. Зокрема, частина коштів буде використана на установку віконних склопакетів в лікарнях міста. У числі святкових подарунків, отриманих Лисичанськом і городянами,: "те, що вимагається щодня" - екскаватор. Про це на урочистому мітингу повідомив нардеп А. Ефремов.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+