12+
23 марта
...
прогноз на 5 дней
11 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Історія падіння Лисичанського мера

29.10.2008, 14:00
4045
0
Автор

Історія падіння Лисичанського мера

23 жовтня 2008 р.. Лисичанська міська рада достроково припинила повноваження Лисичанського міського голови Леоніда Крисанова. 33-мя голосами депутати відправили мера у відставку. За неофіційною інформацією, за це рішення проголосувало 30 депутатів, що представляють Партію регіонів, і по одному депутатові - від СПУ, КПУ і БЮТ. Ініціатором цього рішення виступив ПР.

Що виконує обов\'язки міського голови рада призначила секретаря Лисичанської ради Сергія Баранника - депутата, обраного за списком ПР.

Перед початком сесії Крысанову було запропоновано зберегти свою особу і написати заяву за власним бажанням, але . він відмовився.

Формально основою для відставки мера послужила його незадовільна робота з підготовки міста до опалювального сезону.
27 жовтня в Лисичанську припиняють роботу дитячі дошкільні і загальноосвітні установи через відсутність лімітів газу на опалювання, опалювальний сезон не початий і не відомо, коли почнеться.

Як повідомив Л. Крысанов : "Я вважаю, що в ситуації, що склалася, є доля моєї провини, але не настільки. Погашення заборгованості за поставлене тепло - обов\'язок лисичанської тепломережі, як господарюючого суб\'єкта, а не моя. Бюджетні організації не мають заборгованості за поставлене тепло, а депутати були в курсі ситуації, що склалася. Мені шкода, що не вдалося реалізувати до кінця свою виборчу програму, залишилися всього два пункти".

Нині Л. Крысанов не має на руках рішення Лисичанської ради про дострокове припинення його повноважень і не може з упевненістю сказати, чи буде він оспорювати його в суді.

За наявною інформацією, зняття Крысанова було узгоджене з депутатом Верховної Ради і керівником Партії регіонів в Луганській області А. Ефремовым, куратором Лисичанська від Партії регіонів і депутатом Верховної Ради Ю. Бойко.
26 березня 2006 р. перемогу на виборах Лисичанського міського голови з мінімальною перевагою в 810 голосів взяв директор Лисичанського районного нефтеуправления Леонід Крысанов.

Екс-голова Лисичанська В. Бондаренко був на сто відсотків упевнений у своїй перемозі, сформував список депутатів від ПР в міську раду під себе, але суди вирішили, що Леонід Крысанов обраний законно.

Не зовсім очікуваною була перемога на виборах і для Крысанова. В процесі судових розглядів проявляв пасивність і тільки після рішень судів про його законне обрання оголосив своєму штабу, що згоден бути головою Лисичанська.
Підтримку на виборах Крысанову надавали виключно представники "помаранчевих" - керівник місцевої організації БЮТ В\'ячеслав Теросипов, що зняв свою кандидатуру на користь Крысанова, і представник "Нашої України", колишній керівник Фонду комунального майна м. Лисичанська Анатолій Неведров. Пізніше до них приєдналася СПУ.

Формування керівних органів Лисичанської міськради розтягнулося більш ніж на 3 місяці, першими були затверджені кандидатури ПР : секретар ради Костянтин Гатилов, заступники міського голови Іван Становихин і Юрій Басюк, що управляє справами виконкому Василь Литвинюк. Опісля місяць після вступу Крысанова на посаду депутати затвердили кандидатуру, запропоновану мером, - його заступником став А. Неведров, з другої спроби і тільки після виходу з "Нашої України". Представника БЮТ - В. Теросипова, за квотою мера, рада двічі проігнорувала.

В той же час депутати приборкали мера, що намагався протягнути свої кандидатури, заборонивши йому своїм рішенням двічі вносити до міської ради одну і ту ж кандидатуру на посаду заступника міського голови, окремі депутати від ПР заявляли, що Крысанов буде знятий до осені 2006 р.

У липні 2006 р. заступниками міського голови були затверджені Юрій Токарев, безпартійний, і Андрій Швидкий, представник СПУ.
22 березня 2007 Лисичанська міська рада звільнила Токарева з посади заступника мера "як не відповідного умовам реалізації права на службу в органах місцевого самоврядування", 26 липня 2007 р. з ідентичним формулюванням був звільнений із займаної посади заступник Лисичанського міського голови Швидкий, представник СПУ.

Крысанов наклав вето на рішення про звільнення Токарева із займаної посади, намагаючись захистити свою креатуру, але рада з легкістю його здолав. Із звільненням Токарева почалося відкрите протистояння між Лисичанською міськрадою, контрольованою Партією регіонів, і міським головою Л. Крысановым.

Накладати вето на рішення ради про звільнення із займаної посади Швидкого Крысанов вже не ризикнув. Обидва рішення ради - про звільнення Швидкого і Токарева - були визнані судами незаконними.

На засіданні депутатської фракції лисичанських регіоналів, яке відбулося 12 червня 2007 р., депутати не змогли прийти до єдиної думки з приводу внесення до повістки сесії питання про до-срочном припинення повноважень Крысанова. Ініціатором цього питання був секретар Лисичанської ради, депутат від ПР Костянтин Гатилов.

У знятті з порядку денного сесії питання про дострокове припинення повноважень Крысанова допоміг депутат ВР і керівник ПР в Луганській області Олександр Ефремов з подачі молодих депутатів ПР в Лисичанській раді, що мають свій погляд на те, що відбувається. За наявною інформацією, в цей же час Крысанов порозумівся з Партією регіонів і навіть вступив в її ряди.

Перша половина 2008 р. для Л. Крысанова пройшла відносно спокійно, куратором Лисичанська від ПР був призначений депутат Верховної Ради Ю. Бойку, з яким Крысанов знаком під час роботи в ЛРНУ, коли Бойко очолювало "Нафтогаз України". Бойко змогло припинити "цькування" мера.

У серпні регіонали добилися звільнення А. Швидкого, пригрозивши Крысанову достроковим припиненням повноважень. Швидкий, на прохання мера, написав заяву про відхід за власним бажанням.

12 серпня 2008 р. було задоволено заяву про відставку секретаря Лисичанської міської ради Костянтина Гатилова - за станом здоров\'я. За інформацією окремих депутатів, Гатилова змусили написати заяву про відставку, пригрозивши зняти його за невідповідність займаної посади. Сам Гатилов кулуарно пояснював причини відставки тим, що він не впорався із завданням по зняттю з посади Крысанова.

Секретарем ради був обраний депутат від ПР Сергій Баранник. До 2006 року він обіймав посаду першого заступника міського голови Лисичанська. Не останню роль в призначенні Баранника зіграв його досвід і знання в управлінні міським господарством.

21 жовтня 2008 р. фракцією ПР в Лисичанській міській раді було прийнято рішення про внесення до порядку денного чергової сесії Лисичанської міської ради питання про дострокове припинення повноважень Лисичанського міського голови Леоніда Крысанова.

Євгенії Байрамов

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+