12+
08 марта
...
прогноз на 5 дней
-2 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Шахтарям Лисичанська недоплатили 9,5 млн. грн.

29.10.2008 13:00
3778
0
Автор

Шахтарям Лисичанська недоплатили 9,5 млн. грн.

Шахтарям Лисичанська вже декілька місяців затримують заробітну плату. За даними управління праці і соціального захисту міськради, загальна сума неоплаченої зарплати на підприємствах - дев\'ять з половиною мільйонів гривен. Найбільша вага боргів доводиться на підприємства-банкроти. Відносно них вже ведеться рекреаційна робота і йде процедура реалізації майна.

Що стосується економічно активних підприємств, серед яких ВАТ "Лисичанскуголь", то тут заборгованість по зарплаті поточна.

На сьогодні, борг підприємства перед шахтарями - 2,5 мільйона гривен. За словами директора по економіці і фінансам підприємства Сергія Кодацкого, причина виниклої ситуації - несвоєчасне введення лав на шахті Новодружеска і шахті імені Мельникова. Звідси - невиконання плану здобичі і відсутність грошових коштів на виплату зарплати.

Вихід з положення - вводити лави на шахті Мельникова на шахті Новодружевка, збільшити об\'єми здобичі, збільшити об\'єми реалізації, отримувати грошові кошти за реалізацію і направляти на виплату заробітної плати.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+