12+
24 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Звернення депутатів Лисичанської міської ради (потім омены тарифів на ЖКГ і зняття мера)

29.10.2008, 14:22
3969
0
Автор

Звернення депутатів Лисичанської міської ради (потім омены тарифів на ЖКГ і зняття мера)

Ми, депутати Лисичанської міської ради, звертаємося до усіх жителів г.г. Лисичанська, Новодружеска, Привілля у зв\'язку з критичною ситуацією за дальнейшиму змістом об\'єктів житла, теплового і водоканалізаційного господарства і якісному забезпеченню населення водою, теплом, збереженням житлових будинків. У державному і місцевому бюджеті засобу на ремонт і оновлення основних фондів комунального господарства не передбачені.

На сьогодні майже 80 відсотків водопровідних і каналізаційних мереж знаходиться в аварійному стані, більше 70 відсотків житлових будинків, мереж і устаткування теплового господарства морально і фізично застаріли і потребують оновлення і капітального ремонту, який протягом останніх 15 років практично не вироблявся.

Єдиним джерелом для виконання, хоч би частково, вищеназваних робіт на сьогодні являється, шановані співгромадяни, оплата Вами в повному об\'ємі платежів за поточні надані комунальні послуги і погашення наявної заборгованості.

На жаль, доводиться констатувати, що певна частина населення пристосувалася жити за рахунок комунальних служб міста, не оплачуючи отримані послуги.

На 1 листопада т.г. борги за житлово-комунальні послуги складають майже 47 мільйонів грн.

В умовах підвищення цін на природний газ і електроенергію, у нас немає упевненості в тому, що комунальні служби міста, особливо КСП "Лисичансктеплосеть", забезпечать стійку роботу систем теплопостачання міста, що вимагає негайного вживання екстрених заходів по залученню фінансових ресурсів за рахунок погашення заборгованості населення та ін. споживачів житлово-комунальних послуг.

Ми розраховуємо на відповідальність і розуміння громадянами міста серйозності положення, що створилося, і просимо від імені міської ради в найкоротші терміни і в повному об\'ємі погасити до 1 листопада т.г. наявну заборгованість по комунальних платежах. Це дозволить мати в кожному будинку в майбутній опалювальний період постійно і безперебійно воду, тепло, газ і електроенергію. Інакше наслідки можуть бути непередбачувані, ситуація, передусім з опалюванням, може вийти з під контролю.

Звернення прийняте на пленарному засіданні
46 сесій міської ради 27.10.2008 р.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+