12+
09 марта
...
прогноз на 5 дней
1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

У річницю звільнення України

29.10.2008 08:00
3949
0
Автор

У річницю звільнення України

28 жовтня, у рамках святкування 64-ої річниці звільнення України від фашистських загарбників, в Лисичанську відбулося урочисте покладання квітів до могил загиблих захисників. У покладанні у братської могили "Невідомому солдатові", що в історичній частині міста, взяли участь керівництво міста, працівники виконавчих органів міської ради, представники депутатського корпусу, міської ради ветеранів і громадськості.

Цього ж дня до меморіалу "Пам\'ять" кошик квітів поклали секретар міської ради Сергій Баранник, заступник міського голови, Василь Литвинюк, що управляє справами, заступник міського голови Юрій Басюк, а також голова міської ради ветеранів Микола Трофимович Кислов та ін.

У рамках святкування 64-ої річниці звільнення України від фашистських загарбників, в місті запланована низка заходів. Так, міськими релігійними організаціями були проведені панахиди по загиблих воїнах, в ДК ім. В. Н. Сосюры відбулася концертна програма "Земний уклін переможцям". Також, упродовж жовтня, в учбових закладах міста проходять зустрічі учнів з ветеранами Великої Вітчизняної війни, тематичні уроки, виховний і класний годинник "Вічний вогонь душі", святкові лінійки "Тяжка перемога, яка далу нам життя", організовані екскурсії до пам\'ятних місць бойової слави, відбудуться Ігри Патріотів "Збережемо пам\'ять спонукав". З 21 по 31 жовтня працює виставка з фондів міського краєзнавчого музею на тему "Їх спонукав безсмертний - приклад молодимо", а в центральній міській бібліотеці з 25 жовтня відкрилися книжкові виставки: "З Україною в серці", "Визволителям України низький уклін", "Гань вічно горить вогонь пам\'яті". 28 жовтня в ДК ім. В. И. Леніна пройде інформаційна година "Вільна Україна", а 30 жовтня в ДК ім. В. Н. Сосюры - тематичний вечір "Поговоримо про доблесть, подвиги та славу".

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+