12+
09 марта
...
прогноз на 5 дней
-3 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

У Лисичанську відкрився перший в регіоні стерео-кіно-проект

20.10.2008 11:00
3668
0
Автор

У Лисичанську відкрився перший в регіоні стерео-кіно-проект

Головна перевага тривимірного зображення, в тому, що у фільмі немає тексту. Тут переважають музика, цікаві звуки і об\'ємна картинка. Основа 3D технологій - принципи людського зору, які дозволяють створювати ефект тривимірного зображення. Тобто одну і ту ж картинку глядач спостерігає з двох різних точок. Примітне те, що аналог стереокіно є тільки в Запоріжжі.

"На Україні у такому вигляді ми другі після Запоріжжя. 1 травня цього року був відкритий такий зал в Запоріжжі, на відкритті якого ми були присутні і прийняли рішення, щоб теж саме було в Лисичанську", - пояснив директор кінотеатру Володимир Ляпин.

Ідея створення такого кінозалу виникла з тих обставин, в яких виявилося зараз українське кіно. Неякісні копії фільмів, відсутність в них новизни - усе це послужило причиною відкриття такого залу в Лисичанську.

"Зараз найбільший ворог кіно - це пірати. А від піратів можна піти тільки тим, що вони не зможуть повторити 3D кіно, його неможливо відтворити ні на якому носієві, ні на якому телевізорі. Тільки у спеціалізованому кінозалі", - розповів директор кінотеатру.

Сезон видовищного кіно відкритий. Вже сьогодні кожен охочий може відвідати "Забійні перегони" - стереомультфильм з ефектом присутності.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+