12+
05 марта
...
доллар евро рубль РФ

У Лисичанську місцевих політиків і жителів об'єднали дерева і новий парк

13.10.2008 12:00
3644
0
Автор

У Лисичанську місцевих політиків і жителів об\'єднали дерева і новий парк

До 300-річчя Лисичанська, яке відзначатиметься в 2010 році, у вихідні заклали новий парк. Директор КП "Лисичанскзеленстрой" Дмитро Зубков повідомив, що виконком Лисичанської міськради підтримав народну ініціативу, озвучену в місцевих ЗМІ, закласти в місті сад. Місцева влада виділила для цього земельну ділянку в центрі Лисичанська і грошові кошти для закупівлі дерев - 100 берізок.

На суботник прийшли і міські чиновники на чолі з мером Леонідом Крысановым, і представники політичних партій. Міська організація Партії регіонів придбала 34 дерева на суму 500 грн.: дуб червоний, клен, горобина і сумахах дубильний (у народі - оцтове дерево). Місцевий осередок Європейської партії теж прийшов на закладку парку зі своїми деревами: висадили шість екзотичних катальп, привезених з Донецького ботанічного саду.

Представники різних партій, рука в руку, висаджували дерева без скандалів і розбіжностей. "Ось би так вони працювали і сесійному залі міської ради", - відмітили представники міських медіа, які не лише освітлювали цю подію, але із задоволенням і самі посадили по дереву.

Лисичане взяли активну участь в суботнику. Багато хто прийшов зі своїми деревами, лопатами. По закінченню заходи зробили на пам\'ять велике фото усіх учасників суботника.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+