12+
05 марта
...
прогноз на 5 дней
4 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Свято у вузькому колі

06.09.2010 13:00
3490
0
Автор

Свято у вузькому колі

Досконалою несподіванкою для усіх жителів Лисичанська стало ігнорування з боку "друзів" і "покровителів" нашого міста його знаменної дати 300-річного ювілею.
Які тільки чутки не ходили між лисичанами напередодні свята. Одні говорили, що на День народження міста прибуде Юрій Бойко, Віктор Тихонов, Олександр Ефремов, ну, і природно, еліта Луганської області. Інші стверджували, що прибуде сам Віктор Федорович Янукович і Микола Янович Азаров.

Не було ні Бойка, ні Тихонова, і тим більше, не ушанували лисичан своєю присутністю Віктор Федорович і Микола Янович. У дуже мізерному, можна сказати обмеженому крузі, пройшов ювілей міста. За великим рахунком, таке ігнорування є більш ніж показовою оцінкою діяльності нинішньої міської влади з боку старших товаришів з Києва. І гріш ціна, в подібній ситуації, усім тим нагородам, які отримав "за заслуги і доблесну працю" наш градоначальник. Проте, як ми бачимо, міський голова Лисичанська Сергій Дунаев вирішив зберегти "хорошу міну при поганій грі", і заради показової "масовості" до почесних гостей ввів таких людей як Олег Голуб.

А щоб зрозуміти наскільки абсурдною виглядає ця ситуація, нам необхідно відповісти на одне просте питання: "Що загального між Сергієм Дунаевым, Сергієм Баранником, Володимиром Марченко і Олегом Голубом"?. Адже останній, спромігся честі покладати квіти на Привольнянском плацдармі разом з вказаними особами.

Лисичанск как он есть

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+