12+
23 сентября
...
прогноз на 5 дней
16 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Григорій Семчук: МінЖКГ завжди з розумінням ставилося до проблем мешканців таких промислових центрів, як Лисичанськ

06.09.2010, 17:23
4106
0
Автор

Григорій Семчук: МінЖКГ завжди з розумінням ставилося до проблем мешканців таких промислових центрів, як Лисичанськ

2 вересня 2010 року Перший заступник Міністра Григорій Семчук побував на Луганщині, девід імені Міністерства з питань житлово-комунального господарства України  привітав мешканців із знаменною датою – 300-річчям заснування Колиски Донбасу - Лисичанська та вручив низку нагород фахівцям комунальних підприємств міста.

Важко переоцінити історичну, культурну, промислову значимість міста Лісічанська у соціально-економічному розвитку Луганщини та всієї Південно-Східної України. Камінновугільний рудник, відкритий у Лисичанську, поклав початок промисловій розробці камінного вугілля в Донецькому басейні. Тут розпочалося формування одного з провідних загонів робочого класу Донбасу – шахтарів.

Сьогодні лисичани гідно примножують здобутки своїх попередників. Здобутки вугільної промисловості  доповнюють хімічна ( содовий комбінат), скляна та інші сучасні виробництва.Зростання населення міста, а воно складає вже більше 100 тисяч чоловік, потребує розвитку комфортних умов життя. І в першу чергу це стосується розвитку житлово-комунального господарства міста.

Треба зазначити, що влада міста працює над проблемою - шукає шляхи оптимізації роботи системи централізованого опалення, залучення інвесторів для реконструкції підприємств галузі, створення умов для появи ефективного власника житла.

- Міністерство з питань житлово-комунального господарства України завжди з розумінням ставилося до проблем мешканців таких промислових центрів, як Лисичанськ.

Так, у 2007-2008 роках в державному бюджеті України було передбачено субвенцію на заходи з енергозбереження,(у тому числі оснащення інженерних вводів багатоквартирних житлових будинків засобами обліку споживання води і теплової енергії, ремонт і реконструкцію теплових мереж та котелень, будівництво газопроводів і газифікацію населених пунктів).  Місту Лисичанську у 2007 було виділено 1млн.270,4 тис. грн., а в 2008 році – 1млн.739,4 тис. грн. (разом – більше трьох мільйонів гривень) зазначеної субвенції, які були спрямовані на реконструкцію центральної котельні по вуиці Карла Маркса. Кошти були освоєні в повному обсязі.

Цього року на виконання «Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства України на 2009-2014 роки» передбачено за рахунок коштів Стабілізаційного фонду та спів фінансування з місцевого бюджету провести реконструкцію, з використанням енергозберігаючого обладнання та технологій, двох об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства міста Лисичанську:

-передбачено замінити насосне обладнання на водопровідно-насосній станції «Сумісна» на суму – 151,8 тис.грн. зі Стабфонду та 60,7 тис. грн. спів фінансування;

замінити технологічне обладнання водопровідно-насосної станції «Білогорівська» - 885,1 тис.грн. зі Стабфонду та 354 тис.грн. співфінансування.

Крім того, Лисичанськ бере участь у міжнародних проектах з підвищення якості муніципальних послуг, які фінансуються Німецьким бюро технічного співробітництва  та Програмами розвитку ООН.

Все це допоможе місту стати сучасним промисловим центром, де мешканці отримуватимуть якісні житлово-комунальні послуги за економічно-обгрунтованими тарифами – зазначив у своєму виступі Перший заступник Міністра з питань житлово-комунального господарства України Григорій Семчук. 

minjkg.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+