12+
25 июля
...
прогноз на 5 дней
26 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Григорій Семчук: МінЖКГ завжди з розумінням ставилося до проблем мешканців таких промислових центрів, як Лисичанськ

06.09.2010 17:23
4003
0
Автор

Григорій Семчук: МінЖКГ завжди з розумінням ставилося до проблем мешканців таких промислових центрів, як Лисичанськ

2 вересня 2010 року Перший заступник Міністра Григорій Семчук побував на Луганщині, девід імені Міністерства з питань житлово-комунального господарства України  привітав мешканців із знаменною датою – 300-річчям заснування Колиски Донбасу - Лисичанська та вручив низку нагород фахівцям комунальних підприємств міста.

Важко переоцінити історичну, культурну, промислову значимість міста Лісічанська у соціально-економічному розвитку Луганщини та всієї Південно-Східної України. Камінновугільний рудник, відкритий у Лисичанську, поклав початок промисловій розробці камінного вугілля в Донецькому басейні. Тут розпочалося формування одного з провідних загонів робочого класу Донбасу – шахтарів.

Сьогодні лисичани гідно примножують здобутки своїх попередників. Здобутки вугільної промисловості  доповнюють хімічна ( содовий комбінат), скляна та інші сучасні виробництва.Зростання населення міста, а воно складає вже більше 100 тисяч чоловік, потребує розвитку комфортних умов життя. І в першу чергу це стосується розвитку житлово-комунального господарства міста.

Треба зазначити, що влада міста працює над проблемою - шукає шляхи оптимізації роботи системи централізованого опалення, залучення інвесторів для реконструкції підприємств галузі, створення умов для появи ефективного власника житла.

- Міністерство з питань житлово-комунального господарства України завжди з розумінням ставилося до проблем мешканців таких промислових центрів, як Лисичанськ.

Так, у 2007-2008 роках в державному бюджеті України було передбачено субвенцію на заходи з енергозбереження,(у тому числі оснащення інженерних вводів багатоквартирних житлових будинків засобами обліку споживання води і теплової енергії, ремонт і реконструкцію теплових мереж та котелень, будівництво газопроводів і газифікацію населених пунктів).  Місту Лисичанську у 2007 було виділено 1млн.270,4 тис. грн., а в 2008 році – 1млн.739,4 тис. грн. (разом – більше трьох мільйонів гривень) зазначеної субвенції, які були спрямовані на реконструкцію центральної котельні по вуиці Карла Маркса. Кошти були освоєні в повному обсязі.

Цього року на виконання «Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства України на 2009-2014 роки» передбачено за рахунок коштів Стабілізаційного фонду та спів фінансування з місцевого бюджету провести реконструкцію, з використанням енергозберігаючого обладнання та технологій, двох об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства міста Лисичанську:

-передбачено замінити насосне обладнання на водопровідно-насосній станції «Сумісна» на суму – 151,8 тис.грн. зі Стабфонду та 60,7 тис. грн. спів фінансування;

замінити технологічне обладнання водопровідно-насосної станції «Білогорівська» - 885,1 тис.грн. зі Стабфонду та 354 тис.грн. співфінансування.

Крім того, Лисичанськ бере участь у міжнародних проектах з підвищення якості муніципальних послуг, які фінансуються Німецьким бюро технічного співробітництва  та Програмами розвитку ООН.

Все це допоможе місту стати сучасним промисловим центром, де мешканці отримуватимуть якісні житлово-комунальні послуги за економічно-обгрунтованими тарифами – зазначив у своєму виступі Перший заступник Міністра з питань житлово-комунального господарства України Григорій Семчук. 

minjkg.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+