12+
01 февраля
...
прогноз на 5 дней
-1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Про роботу відділу з питань цивільного захисту населення Лисичанської міської ради

07.09.2010, 11:00
3985
0
Автор

Про роботу відділу з питань цивільного захисту населення Лисичанської міської ради

 Основним завданням фахівців відділу з питань цивільного захисту населення міської ради (далі - відділ з питань ГЗН) є планування і здійснення комплексу заходів щодо попередження і реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру, забезпечення готовності до дій з призначення органів управління, сил і засобів цивільного захисту, призначених для попередження надзвичайних ситуацій, оперативного реагування на них і захисту населення від небезпечних наслідків аварій і катастроф техногенного і природного характеру.

Для виконання цього завдання фахівцями відділу з питань ГЗН розробляються організаційно-методичні вказівки і плани проведення навчань з питань цивільного захисту на підприємствах, організаціях і установах міста. Ці навчання підрозділяються на комплексно-об\'єктові навчання і комплексні об\'єктові тренування (проводяться 1 раз в 3 року), а також штабні об\'єктові навчання (проводяться щорічно).

За станом на 30 серпня 2010 року на підприємствах міста при безпосередній участі фахівців відділу проведено:

- 1 комплексне об\'єктове навчання по цивільному захисту, в якому взяли участь 195 чоловік;

- 1 комплексне об\'єктове тренування, в якому взяли участь 52 людини;

- 21 штабне об\'єктове тренування, в якому взяли участь 1321 людина.

У сферу діяльності відділу, окрім основного завдання, входять ряд інших завдань :

- розробка проектів рішень міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Рішення доводяться до підприємств, організацій і установ міста в частині такою, що їх стосується, контролюється виконання цих рішень. За минулий період комісією прийнято 16 рішень по 21 питанню планового і позапланового характеру;

- планування і здійснення евакуаційних заходів у разі виникнення великих виробничих аварій. У зв\'язку з тим, що місто Лисичанськ відноситься до 1 міри по хімічній небезпеці і 3 міри з питань цивільного захисту, розроблений План евакуації населення міста у разі виникнення надзвичайних ситуацій (далі - План). План щорічно коригується, а також здійснюється контроль за виконанням евакуаційних заходів на підприємствах міста в ході навчань по цивільному захисту.

- координація дій роботи спеціалізованих служб цивільного захисту міста. У місті створено 11 спеціалізованих служб цивільного захисту, завданням яких є проведення заходів щодо реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру і ліквідації їх наслідків. З метою перевірки готовності цих служб до дій з призначення, відповідно до обласного Плану основних заходів цивільного захисту на 2010 рік, в місті проведені - 2 спільні тренування:

- 10 лютого 2010 на тему: "Виконання завдань під час весняного льодоходу і паводку";

- 12 квітня 2010 року на тему: "Дії при загрозі і виникненні масових інфекційних захворювань і епідемій".

А також, 27-28 травня 2010 року в місті було проведено командно-штабне вчення на тему "Дії органів управління і сил міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій". Вчення проводилося управлінням з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації із залученням спеціалізованих служб цивільного захисту міста.

Такі навчання проводяться 1 раз в 5 років.

Під час цього вчення були відпрацьовані|навчання, вчення| наступні питання:

вдосконалення навичок керівників спеціалізованих служб цивільного захисту міста по приведенню служб в готовність до дій при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру;

взаємодія служб цивільного захисту міста, підвищення виучки і професійної майстерності їх працівників;

перевірка практичних дій служб цивільного захисту при виникненні надзвичайної ситуації техногенного і природного характеру.

- проведення робіт по плануванню укриття працівників і підприємств, що служать, і населення міста. У місті на обліку перебуває 58 захисних споруджень цивільного захисту.

Нині проводиться технічна інвентаризація захисних споруд. Фахівцями відділу підприємствам міста, на балансі яких знаходяться захисні спорудження цивільного захисту, виявляється методична і консультативна допомога в підготовці до проведення технічної інвентаризації.

З метою перевірки технічного стану захисних споруд, при безпосередній участі фахівців відділу з 10 по 27 серпня 2010 року проведений огляд-конкурс захисних споруджень цивільної оборони міста із складанням актів огляду.

- контроль готовності системи зв\'язку і сповіщення міста. У місті є 41 електросирена, з них 23 - централізованого запуску. З метою перевірки готовності системи зв\'язку і сповіщення щомісячно (3 середовище місяця) проводиться технічна перевірка автоматизованої системи централізованого сповіщення із запуском електросирен (1 раз на квартал) і без запуску електросирен. В дні технічної перевірки фахівці відділу виїжджають на підприємства міста, проводять збір інформації про спрацьовування або неспрацьовування електросирен.

- забезпечення слухачами обласних і міських курсів цивільної оборони. З цією метою фахівці відділу тісно співробітничають з Навчально-методичним центром цивільного захисту області і міськими курсами цивільної оборони.

За станом на 30 серпня 2010 року пройшли навчання: на обласних курсах - 21 людина, на міських курсах - 328 чоловік.

Відділ організовує виїзну форму навчання викладачами Навчально-методичного центру цивільного захисту області.

- координація дій з курсами цивільної оборони міста з питань навчання населення міста до дій в надзвичайних ситуаціях. Через засоби масової інформації міста (газета "Новий шлях", ТРК "Акцент", а також через сайт Лисичанської міської ради), фахівцями відділу спільно з міськими курсами цивільної оборони проводиться учбово-інформаційна робота і пропаганда знань серед населення міста з питань навчання до дій в надзвичайних ситуаціях;

- і ряд інших завдань.

Крім того, 18 червня 2010 року, з метою перевірки готовності медичних формуванні громадянкою оборони (санітарних постів), підприємств, установ і організацій міста до дій з призначення, в районі Водної станції були проведені міські змагання медичних формувань цивільної оборони.

Також, відділом щомісячно проводяться навчально-методичні збори з начальниками штабів цивільного захисту підприємств міста і комплексні перевірки підприємств міста по дотриманню виконання ними чинних нормативно-правових актів України у сфері цивільного захисту і техногенної безпеки.

Хотілося б додати, що 27-28 травня 2010 року обласною комісією була проведена контрольна інспекторська перевірка реалізації державної політики у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, цивільної оборони, стану і організації роботи в питаннях пожежної безпеки, готовності органів управління і сил реагування до дій при загрозі і виникненні надзвичайних ситуацій м. Лисичанська. Така перевірка проводиться 1 раз в 5 років. За результатами цієї перевірки стан цивільного захисту міста оцінюється "добре" і в цілому забезпечує захист населення у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

Начальник відділу з питань цивільного захисту населення Лисичанської міської ради А.В. Гарбуз

lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+