12+
17 июня
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Моє рідне місто, Лисичанськ!

07.09.2010 17:00
3948
0
Автор

Моє рідне місто, Лисичанськ!

3 вересня у великому залі виконкому Лисичанської міської ради відбулося урочисте нагородження переможців і учасників міського конкурсу на кращу творчу роботу, присвячену 300-річчю Лисичанська.

У своєму вітальному слові Лисичанський міський голова Сергій Дунаев відмітив, що подібний конкурс був проведений уперше з метою залучення професійних журналістів, місцевих поетів і прозаїків, молоді, що вчиться, і просто жителів Лисичанська до розкриття теми історії і становлення Лисичанська, його соціально-економічного і культурного розвитку, життя і діяльності кращих з городян, а також виявлення талановитих, творчо обдарованих юних лисичан.

Цього дня в залі були присутні не лише Заслужені журналісти України, творчі колективи міських ЗМІ, працівники установ освіти і культури, представники творчої інтелігенції, але і в більшості своїй - молодь Лисичанська, що вчиться.

В ході урочистої церемонії Грамотами виконкому Лисичанської міської ради, грошовою премією і пам\'ятними подарунками було відмічено 16 переможців конкурсу.

Крім того, Дипломами учасника конкурсу і пам\'ятними подарунками були нагороджені ще 23 учасники. А від Лисичанської міської організації Партії регіонів творчий колектив ТРК "Акцент" і ще 4 конкурсанти з числа молоді, що вчиться, також отримали пам\'ятні подарунки за активну участь в цьому конкурсі.

Як відмітив Сергій Дунаев під час нагородження, цей конкурс дозволив ще раз переконатися, що Лисичанська земля багата талантами, що як вже завоювали визнання і любов земляків, так і молодими даруваннями, які, ми сподіваємося, з гордістю і гідністю нестимуть по життю високе звання уродженця "колиски Донбасу" і своєю творчістю прославляти нашу малу батьківщину - рідний Лисичанськ!

lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+