12+
08 июня
...
прогноз на 5 дней
23 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Сесії передувала копітка робота

28.09.2008, 11:00
4344
0
Автор

Сесії передувала копітка робота

Питання виділення дотації на погашення різниці в тарифі на послуги водопостачання і водовідведення, КСП "Лисичанскводоканал", що робляться, детально розглядався напередодні сесії Лисичанської міської ради на спільному засіданні депутатських комісій, яке відбулося 15 вересня. На розгляд комісії було винесено два питання: "Про хід виконання комунальним підприємством "Лисичанскводоканал" Закону України "Про питну воду і питне водопостачання", а також "Про роботу виконавчих органів міської ради і комунальних підприємств міста з підготовки до осінньо-зимового періоду 2008-2009 рр.

Як відмітив у своєму виступі директор ЛКСП "Лисичанскводоканал" В. А. Чумак, працівники підприємства вивчили Закон України "Про питну воду" і розробили відповідні заходи для його виконання. Нещодавно Лисичанськ з робочим візитом відвідав народний депутат України від Партії регіонів Ю. Бойка. Він провів робоче засідання, де розглядалося одне з головних питань, яке стоїть перед керівництвом водоканалу, - про безперебійну подачу води в Лисичанську, Новодружеске, Привіллі і ще п\'яти селищах, які обслуговує водоканал. Учасники зустрічі визначили необхідну кількість засобів для виконання намічених заходів.

Шлях до ухвалення рішення був непростим. Депутати підійшли до вивчення питання дуже скрупульозно, ставили питання, що стосуються якості питної води, підготовки міста до роботи в осінньо-зимовий період. Цікавилися і заборгованістю водоканалу за електроенергію, її причинами. До речі, на сьогодні вона складає 32 млн. грн.

- Борг за електроенергію збільшується, - підкреслив Володимир Андрійович. - Якщо два роки тому плата підприємства за електроенергію в місяць складала 650-700 тисяч гривен, то за минулий місяць ми заплатили 1 мільйон 710 тисяч гривен. Ціна виросла майже в три рази!

- Сьогодні ми технічно не можемо подавати воду безперебійно, - констатував депутат від Партії регіонів К. А. Гатилов. - Свердловини є, але застарілі труби не дозволяють це зробити. Значить, потрібна альтернативна вода. Чому ж сьогодні не вводиться в роботу західна фільтрувальна станція як резервне джерело подачі води в місто? - Ми вже проходили це вісім років тому, - відповів на питання Володимир Андрійович.

- Ми працювали від ЗФС. Можу сказати відверто: це прямий шлях до банкрутства підприємства. Нам доводилося видавати зарплату кількою, а про сплату податків і боргів за електроенергію взагалі не говорилося. І якість води була погана. Сьогодні ЗФС пропонує водоканалу воду за ціною 9 гривен за кубометр. Хоча ми і не можемо подавати воду цілодобово, сьогодні наше підприємство працює не гірше, ніж інші водоканали області. Якщо попрацювати з Белогоровским, Малорязанцевским водоводами і прокласти 2,4 км пластикової труби діаметром 200 мм, ми доб\'ємося того, що вода самопливно піде на мікрорайон скляного заводу. Таким чином, частково вирішимо проблему цього району. Основне ж завдання керівництва водоканалу - вирівнявши економіку підприємства підвищенням тарифів, виробляти повний розрахунок за спожиті енергоносії.

Усебічно вивчивши проблему, члени депутатської комісії вирішили голосувати за виділення дотації на погашення різниці в тарифі на послуги водопостачання і водовідведення, КСП "Лисичанскводоканал", що робляться, у розмірі 100 тыс. грн.

Це засідання комісії відбулося у рамках підготовки до чергового пленарного засідання міської ради. І вищеназване питання стало одним з багатьох, які обговорювали лисичанські обранці на засіданнях постійних депутатських комісій.

Зміни до міського бюджету прийняті одноголосно

Сесія ж відбулася 25 вересня у великому залі засідань Лисичанської міської ради. Вона стала сорок четвертою по рахунку.

До порядку денного було винесено більше 20 питань. У залі засідань було присутньо 34 депутати з 40, а також депутати облради, керівники підприємств, відділів і установ міськради, члени виконкому.

Вирішено виділити дотацію на погашення різниці в тарифі на послуги водопостачання і водовідведення, КСП "Лисичанскводоканал", що робляться, у розмірі 100 тыс. грн. Одноголосно були внесені зміни до міського бюджету на поточний рік. А саме: За рахунок перерозподілу між витратами передбачені додаткові кошти на поліпшення житлово-комунального господарства в сумі 104974 грн., яка буде спрямована на капітальний ремонт житла, ліфтів, благоустрій міста. Як повідомив начальник фінансового управління Лисичанської міської ради Н. Г. Солодовник, були внесені зміни в розподіл витрат міського бюджету по функціональній і економічній класифікаціям без зміни його загального об\'єму в перелік об\'єктів, фінансування яких здійснюється за рахунок бюджету розвитку, цільового фонду. Так, за рахунок засобів бюджету будуть профінансовані газифікація району вулиці Дибровка, відновлення ділянки Белогоровского водовода (діаметр 600 мм), капітальний ремонт м\'якої покрівлі спортивного залу "Скляр".

За законом України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України" Лисичанську передбачена додаткова дотація на введення Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів для працівників бюджетної сфери в сумі 1263200 грн. Вирішено цю суму залишити в резервному фонді і розподілити після проведеного аналізу потребі в засобах на вказані цілі.

Депутати розглянули клопотання СП "Лисичансктеплосеть" і, керуючись Законами України "Про запоруку" і "Про місцеве самоврядування в Україні", вирішили дати дозвіл на передачу в заставу філії Лисичанського відділення ВАТ "Державний ощадный банк України" в забезпечення кредиту в сумі 930 тыс. грн. майна, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади Лисичанська. Всього в переліку - 15 об\'єктів майна СП "Лисичансктеплосеть".

У 2010 році Лисичанськ відмітить 300-річчя з дня своєї освіти

Враховуючи величезну роль Лисичанська у формуванні і розвитку народно-господарського комплексу Донбасу, багату історію і народні традиції жителів міста, значний людський чинник і промисловий ресурс, що дозволили зайняти місту вагоме місце в промисловому комплексі регіону, з метою своєчасної і якісної підготовки до гідного святкування 300-річчя утворення Лисичанська депутати прийшли до одноголосної думки про необхідність святкування цього ювілею в 2010 році. Відповідно, в план роботи на 2009 рік Лисичанської міської ради, його виконавського комітету передбачити питання "Про підготовку і святкування 300-річчя міста Лисичанська", а також підготувати і направити клопотання Луганській обласній раді і Кабінету міністрів України про виділення засобів з Держбюджету на реалізацію заходів щодо підготовки до свят. Відповідальним з цього питання був призначений заступник міського голови, голова святкової комісії Ю. Н. Токарев.

Бюджетне будівництво - на контролі УКСа

За рішенням сесії, віднині бюджетні організації усіх рівнів(окрім управління по здійсненню політики міської ради в області житлово-комунального господарства) при складанні проектно-сметной документації, укладенні договорів з підрядними організаціями на виконання робіт і підписанні актів виконаних робіт зобов\'язані проводити узгодження з управлінням капітального будівництва Лисичанської міської ради. Інформація по капітальному ремонту щомісячно надаватиметься міському голові.

На порядку денному - соціальний захист населення

Депутати розглянули і соціальні питання. Вони одноголосно проголосували за внесення змін до Комплексної міської програми соціального захисту і реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2008-2011 роки. Програма доповнена п\'ятьма підпунктами. Тепер при проектуванні, будівництві нових і капітальному ремонті існуючих будівель і споруджень житлового і громадського значення, коригуванні, розробці генеральних планів, проектів детального планування земельних ділянок (у тому числі при здійсненні експертизи відповідних проектів) треба дотримувати умови державних будівельних норм і правил відносно забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об\'єктів житлового і громадського призначення. Місця громадського призначення мають бути улаштовані пандусами, а території біля споруд і приміщень об\'єктів житлово-комунального господарства - стоянками транспортних засобів для інвалідів і так далі

Рішенням сесії восьми остронуждающимся лисичанам зроблена одноразова матеріальна допомога, а трьом студентам виділені грошові кошти для плати за навчання.

Обраний новий голова комісії з питань економічного розвитку, бюджету і фінансів

Про внесення змін до складу депутатської комісії з питань економічного розвитку, бюджету і фінансів доповів секретар міської ради С. Г. Баранник. У зв\'язку з припиненням повноважень К. А. Гатилова як секретаря міської ради і обранням на цю посаду С. Г. Баранника було вирішено вивести Сергія Григоровича із складу постійної депутатської комісії з питань економічного розвитку, бюджету і фінансів і ввести в неї депутата міської ради К. А. Гатилова. Рішенням більшості депутатів Костянтин Олександрович був призначений головою цієї комісії.

І інше

Під час пленарного засідання депутати затвердили структуру і штатну чисельність виконавчих органів Лисичанської міської ради з 1 жовтня 2008 року у кількості 364 чоловік, внесли зміни в штатний розклад відділу ведення Державного реєстру виборців, прийняли рішення про виділення засобів для проходження курсу навчання фахівців за системою менеджменту якості, розглянули низку запитань про регулювання земельних стосунків, вступ додаткової штатної одиниці в методичний кабінет відділу освіти, продажу комунального майна. Депутати одноголосно проголосували за відміну рішень міської ради від 26.06.2008 р. № 648 "Про реорганізацію комунальних підприємств" і 10.07.2008 р. № 671 "Про затвердження виконавця на послуги з управління, змісту і ремонту житлового фонду м. Лисичанська і затвердженні договору між Лисичанською міською радою і ТОВ "Компанія КомЭнерго-Лисичанськ, що Управляє,".

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+