12+
03 марта
...
доллар евро рубль РФ

Питання залишаються на контролі

27.09.2008 11:00
4116
0
Автор

Питання залишаються на контролі

У Лисичанську триває підготовка до нового опалювального сезону. 27 вересня в малому залі виконкому відбулася нарада з цього питання, на якому були присутні міською голова Л. Д. Крысанов, заступник голови облдержадміністрації Ю. А. Хунов, керівники комунальних служб міста, представники вугільних підприємств і охорони здоров\'я міста.

Про готовність установ шкільної і дошкільної освіти до опалювального сезону 2088-2009 рр. докладав заступник міського голови И. И. Ганьшин. Він повідомив, що з 33 об\'єктів освіти до опалювального сезону готові 28 (20 з 23 шкіл і вісім з 10 дитячих садів). На інших об\'єктах роботи в цьому напрямі тривають.

Директор СП "Лисичансктеплосеть" Ф. В. Негодов розповів присутнім про готовність житлового фонду до зими. Показники досить високі - 372 будинки з 541 вже знаходяться під тиском. Як відмітив Федір Васильович, ця цифра могла бути вище, але ще тривають монтаж систем індивідуального опалювання і ремонтні роботи, хоча до 1 жовтня усе це повинно бути виконано.

Щоб своїми очима побачити, як ведуться роботи з підготовки до опалювального сезону, учасники наради відвідали д/з "Росинка" і "Червона Шапочка", ліцей, центральну котельну, дитячу лікарню РТИ, а також лікарню р. Новодружеска, в якій встановлений котел на твердому паливі.

На закінчення зустрічі Ю. А. Хунов відмітив, що в цілому підготовку до опалювального сезону в Лисичанську можна визнати задовільною, але робити які-небудь висновки ще рано. Деякі питання було вирішено залишити на контролі, тим паче, що такі наради проводитимуться і надалі.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+