12+
05 марта
...
прогноз на 5 дней
2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Обгрунтованість перевірена

27.09.2008 11:00
3936
0
Автор

Обгрунтованість перевірена

Раніше в ліфтах возили людей, а тепер квадратні метри, тому що в Україні придумали новий принцип розрахунку тарифу, гідний занесення в Книгу Гіннесу, - не від числа тих, що проживають, а від загальної площі квартири. Мета зрозуміла - як би більше налічити. Ю. Густов, житель кв. 50 летия Перемоги.

- Колишній тариф, 15,2 копійок за квадратний метр, "сидів" в квартплаті і не особливо звертав на себе увагу. До речі, він вже багато років, згідно з постановою Кабінету міністрів, розраховувався не з людини, а з квадратного метра загальної площі, - пояснив директор КП "Лисичанскгорсвет" Андрій Олександрович Лищук. - Вже з 2006 року цей тариф перестав виправдовувати себе, не давав можливості повноцінно ремонтувати і підтримувати в належному стані ліфтове господарство. А жителі висотних будинків і самі не зацікавлені в тому, щоб ліфти місяцями простоювали в очікуванні ремонту. Тому в більшості міст області тариф давно підвищили в два рази і більш - до 32-38 копійок за квадратний метр загальної площі.

А Лисичанськ стояв до останнього. Тепер, коли сусіди знову взялися перераховувати ціни за користування ліфтом, ствердив новий тариф і наша міська рада. З 1 вересня треба платити 36 копійок за квадратний метр загальної площі квартири. Обгрунтованість цієї суми перевірена Луганським обласним управлінням цін.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+