12+
24 сентября
...
прогноз на 5 дней
15 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Лисичанська делегація побувала на фестивалі козачої пісні

27.09.2008, 13:00
4058
0
Автор

Лисичанська делегація побувала на фестивалі козачої пісні

27 вересня делегація у складі міського голови Лисичанська Л. Д. Крысанова, представників міської влади, козацтва Лисичанська і Спілки молоді регіонів України побувала відкритті третього міжнародного фестивалю козачої пісні "Приємно". Він проходив на території Станично-луганського району, в одному з найживописніших місць Луганської області - у пам\'ятника київському князеві Ігорю, який височіє над прекрасними просторами цього краю.

Урочистість з\'єднала в собі безліч ювілеїв і подій. Окрім відкриття фестивалю тут святкували відкриття після реставрації згаданого вище пам\'ятника - символу непорушного братерства слов\'янських народів, 320-у річницю селища Станиця Луганська, 85-річчя Станично-луганського районау і 70-річчя Луганської області. Гостями і учасниками фестивалю стали представники багатьох українських міст, областей, а також Росії і Білорусі.

Учасники фестивалю барвистими костюмами, веселими піснями і танцями створили по-справжньому святкову атмосферу. Море захвату залишиться в пам\'яті у тих, хто безпосередньо спостерігав за цією яскравою подією.

Міський голова Лисичанська Л. Д. Крысанов поділився з нами своїми враженнями. Йому особливо сподобалося те, як виглядає пам\'ятник після відновлення : реставратори дійсно попрацювали добре. Кількість учасників фестивалю стала набагато більше, а усі творчі колективи постаралися, щоб видовище стало таким, що по-справжньому захоплює. Цей фестиваль ще раз підкреслює: історичні традиції, героїчний, хлібосольний дух слов\'янського народу продовжують жити в наших серцях.

Ми попросили і учасників фестивалю з Білорусі розповісти небагато про себе і свої враження. Керівник народного ансамблю народної пісні "Натхненне" А. Б. Коронеко повідала, що їх ансамблю ось вже 10 років. Беруть участь у фестивалі другий раз завдяки ВИА козачої пісні "Приємно", з яким вони познайомилися на міжнародному фестивалі у Воронежі. Алла Брониславовна відмітила також масштабність і високий рівень організації фестивалю цього року і побажала усім, хто не побував на цьому прекрасному святі, обов\'язково потрапити на нього наступного разу і отримати масу задоволення.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+