12+
08 марта
...
прогноз на 5 дней
-2 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Оформляти субсидії будуть

25.09.2008 15:00
3715
0
Автор

Оформляти субсидії будуть

19 вересня в управлінні праці і соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулася нарада за участю представників Жеків, тепломережі і міськводоканалу. Основне питання, яке обговорювали учасники наради, торкалося підготовки і організації прийому громадян, що звернулися за призначенням субсидій на період з жовтня 2008 р. по квітень 2009 г, - повідомляє начальник управління Олена Белан.

Напередодні нового опалювального сезону найбільш злободенними питаннями є ті, які торкаються оформлення субсидії. А саме правильності оформлення документів, своєчасності надання в УТСЗН довідок про розмір тарифів і платежів, а також надання інформації про одержувачів субсидії, що не сплачують обов\'язкову частину платежу, і складання актів по тимчасово відсутнім.

У місті вже початий прийом документів для оформлення субсидії в 11 приймальних пунктах, що знаходяться в приміщеннях дев\'яти Жеків, а також в центральній будівлі ЛКП "Лисичанскводоканал" і в ДК ім. Леніна. За словами Олени Андріївни, у зв\'язку із збільшенням тарифів на природний газ і водопостачання, очікується збільшення числа громадян, що звернулися, за отриманням субсидії в порівнянні з минулим опалювальним періодом.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+