12+
17 апреля
...
прогноз на 5 дней
12 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Наша делегація взяла участь в ювілейних урочистостях Луганщини

25.09.2008 18:00
3821
0
Автор

Наша делегація взяла участь в ювілейних урочистостях Луганщини

19 вересня делегація з Лисичанська на чолі з мером Леонідом Крысановым взяла участь в урочистих обласних заходах, присвячених 70-річчю утворення Луганської області. Цього дня члени делегації побували на урочистому прийомі з нагоди ювілею, який проходив в приміщенні обласного росіянина драматичного театру.

Президент України Віктор Ющенко, що виступив на нім, підкреслив:
"Для мене дуже важливо бути тут - на Луганщині. На землі, яка стала гордістю України, і як прийнято зараз називати, промисловим центром держави. Я з великою повагою відношуся до вашого краю, дуже працьовитого і чесного". Президент України також відмітив потужний економічний потенціал області, нагадав про значення нашого регіону в таких сферах, як видобуток вугілля, металургія, сільське господарство. І, безумовно, відмітили ряд династій області, які працюють сьогодні на благо України, : "Я глибоко вдячний вам за вашу самовіддану працю в ім\'я нашої держави і нації. Разом з усією Україною горджуся Луганщиною і луганцями".

Під час урочистої зустрічі Президент вручив державні нагороди за вагомий особистий внесок в соціально-економічний і культурний розвиток Луганської області, значні професійні досягнення, багаторічна добросовісна праця і у зв\'язку з 70-річчям утворення області ряду видатних людей Луганщини. Серед них і наш земляк - Володимир Богачов, оператор ЗАТ "ЛИНИК", який нагороджений медаллю "За роботу і перемогу".На урочистій зустрічі її учасникам також був представлений святковий концерт за участю провідних колективів художньої самодіяльності області і російського поета і композитора Іллі Резника.

В ході великої святкової програми наша делегація, в числі інших гостей, відвідала виставку народної творчості "Місто майстрів", на якій також були представлені і роботи кращих майстрів декоративно-прикладного мистецтва Лисичанська : вишивка (Валентина Шуваева і Віра Мостова), вытынанки (Лариса Лисицкая), флористика (Олена Белецкая і Ольга Науменко), роботи з бісеру (Світлана Телушка), різьблення по дереву і прикраси з дерева, лозоплетение та ін. У виставці також брали участь артисти театру юного глядача "Лимпопо" (рук. Надія Бражникова). Музичний супровід забезпечили вокальний жіночий ансамбль "Мрия" (рук. Валерій Сидоренко), який цього дня разом з народним чоловічим вокальним ансамблем "Обрий" (рук. Борис Малышев) взяв участь і в обласному фестивалі народної творчості "Червона калина".

Вечірня святкова програма була представлена концертом за участю відомої во-кальной групи "Бони М", після закінчення якого жителів і гостей Луганська організатори порадували прекрасним святковим фейєрверком.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+