12+
10 июня
...
прогноз на 5 дней
18 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Наша делегація взяла участь в ювілейних урочистостях Луганщини

25.09.2008, 18:00
3954
0
Автор

Наша делегація взяла участь в ювілейних урочистостях Луганщини

19 вересня делегація з Лисичанська на чолі з мером Леонідом Крысановым взяла участь в урочистих обласних заходах, присвячених 70-річчю утворення Луганської області. Цього дня члени делегації побували на урочистому прийомі з нагоди ювілею, який проходив в приміщенні обласного росіянина драматичного театру.

Президент України Віктор Ющенко, що виступив на нім, підкреслив:
"Для мене дуже важливо бути тут - на Луганщині. На землі, яка стала гордістю України, і як прийнято зараз називати, промисловим центром держави. Я з великою повагою відношуся до вашого краю, дуже працьовитого і чесного". Президент України також відмітив потужний економічний потенціал області, нагадав про значення нашого регіону в таких сферах, як видобуток вугілля, металургія, сільське господарство. І, безумовно, відмітили ряд династій області, які працюють сьогодні на благо України, : "Я глибоко вдячний вам за вашу самовіддану працю в ім\'я нашої держави і нації. Разом з усією Україною горджуся Луганщиною і луганцями".

Під час урочистої зустрічі Президент вручив державні нагороди за вагомий особистий внесок в соціально-економічний і культурний розвиток Луганської області, значні професійні досягнення, багаторічна добросовісна праця і у зв\'язку з 70-річчям утворення області ряду видатних людей Луганщини. Серед них і наш земляк - Володимир Богачов, оператор ЗАТ "ЛИНИК", який нагороджений медаллю "За роботу і перемогу".На урочистій зустрічі її учасникам також був представлений святковий концерт за участю провідних колективів художньої самодіяльності області і російського поета і композитора Іллі Резника.

В ході великої святкової програми наша делегація, в числі інших гостей, відвідала виставку народної творчості "Місто майстрів", на якій також були представлені і роботи кращих майстрів декоративно-прикладного мистецтва Лисичанська : вишивка (Валентина Шуваева і Віра Мостова), вытынанки (Лариса Лисицкая), флористика (Олена Белецкая і Ольга Науменко), роботи з бісеру (Світлана Телушка), різьблення по дереву і прикраси з дерева, лозоплетение та ін. У виставці також брали участь артисти театру юного глядача "Лимпопо" (рук. Надія Бражникова). Музичний супровід забезпечили вокальний жіночий ансамбль "Мрия" (рук. Валерій Сидоренко), який цього дня разом з народним чоловічим вокальним ансамблем "Обрий" (рук. Борис Малышев) взяв участь і в обласному фестивалі народної творчості "Червона калина".

Вечірня святкова програма була представлена концертом за участю відомої во-кальной групи "Бони М", після закінчення якого жителів і гостей Луганська організатори порадували прекрасним святковим фейєрверком.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+