12+
05 марта
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Стара електропроводка коштувала життя 58-річному жителеві Лисичанська

23.09.2008 11:00
3952
0
Автор

Стара електропроводка коштувала життя 58-річному жителеві Лисичанська

Біда із-за пожеж продовжує приходити в будинки на Луганщині. Тільки з початку місяця народна служба порятунку "01" ліквідовувала понад 200 пожеж. На жаль, не вдалося врятувати 6 чоловік, троє, серед них одна дитина, постраждали із-за порою підступного вогню. Про це "Ирта-FAX" повідомляє центр пропаганди ГУ МНС України в Луганській області.

Днями горе прийшло в лисичанську сім\'ю. Близько трьох годин ночі чоловік з дружиною відчули запах диму у своєму приватному будинку. Вони вибігли на вулицю і побачили, що дах над прибудовою обійнятий полум\'ям. Жінка побігла до сусідів, щоб подзвонити в службу "01". Втікаючи, бачила, як чоловік з відром води увійшов до будинку. Вона не могла тоді знати, що бачить його востаннє в житті. З пожежної частини, яка знаходилася недалеко від будинку, що горів, помітили заграву пожежі над спокійно сплячим містом. Бійці МНС в лічені секунди наділи бойовий одяг, сіли в пожежний автомобіль і помчали у напрямі пожежі. А в цей час повідомлення про трагедію тільки поступило на пульт зв\'язку в служби "01". Хазяйка будинку сама прийшла в пожежну частину, щоб повідомити про біду.

Прибулі до місця пожежі рятувальники побачили палаючий дах на площі близько 80 квадратних метрів. Вони знали, що в будинку може знаходитися хазяїн. Але допомогти 58-річному чоловікові, який спробував самостійно боротися з підступним вогнем, вже ніхто не міг. Їдкий дим і висока температура не дозволили йому більше вийти з будинку. Вогонь позбавив його життя.

Ймовірно, що пожежа сталася із-за короткого замикання електропроводки. Загоряння почалося від електролічильника, який сім\'я встановила нещодавно, але ось тільки проводка залишилося старою, зношеною. У ній-то і сталося замикання. У будинку згоріло усе - від документів до електропобутових приладів і меблів. Але найжахливіше, що трагедія зруйнувала сім\'ю, зробила хазяйку будинку вдовою. А, за словами сусідів, це була хороша, міцна сім\'я. Жінка працює вчителькою, загиблий же був чорнобильцем, кілька років тому вийшов на пенсію. Разом вони виростили і виховали двох дітей, які зараз живуть в Росії.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+