12+
07 марта
...
прогноз на 5 дней
-1 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

У Луганську провели унікальну операцію по імплантації електрокардіостимулятора 7-місячній дитині

17.09.2008 11:00
4431
0
Автор

У Луганську провели унікальну операцію по імплантації електрокардіостимулятора 7-місячній дитині

У Луганській обласній лікарні провели унікальну операцію по імплантації електрокардіостимулятора. Унікальність операції полягає в тому, що вік дівчинки всього 7 місяців, а це перший випадок для Луганщини.

За словами медика у 7-місячної дівчинки була вроджена вада серця і дефект перегородки сердечного шлуночку. Місяць тому, в Києві в інституті Амосова дитини прооперували і закрили ваду серця, але з усіма труднощами впорається не вдалося. Після операції у дівчинки розвинулася блокада серця. Батьки не наважилися вести дитину знову в Київ, оскільки побоялися ускладнень. Адже вести треба було з Лисичанська, де вони живуть. Тоді вони і вирішили звернеться за допомогою в лікарню Луганська.

"Операція була звичайно складною і незвичною, адже такому маленькій дитині ми робили це уперше", - пояснив Михайло Бугаев.

Як відмітив хірург спеціальних для дітей електрокардіостимуляторів не існує. Лікарі обласної лікарні скористалися самим маленьких по розмірах апаратом. "Раніше ми отримували ці американські електрокардіостимулятори по міністерських постачаннях. Але потім постачання припинилися. На щастя, у нас залишився невеликий запас, і керівництво пішло нам на зустріч і виділило цей апарат", - розповів лікар.

Зараз дівчинка почуває себе добре, оскільки операція пройшла успішно.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+