12+
04 марта
...
доллар евро рубль РФ

Виконком рапортує: підготовка до зими - на контролі!

17.09.2008 13:00
3702
0
Автор

Виконком рапортує: підготовка до зими - на контролі!

Учора, 16 вересня, на черговому засіданні виконкому міськради, одним з основних розглядалося питання про підготовку житлово-комунальних служб, підприємств, установ і організацій міста до осінньо-зимового періоду 2008-2009 г.г. Заслуховує інформацію заступника міського голови Юрія Басюка про виконання заходів з цього питання, в ході обговорення, прийнято рішення визнати підготовку до опалювального періоду, що настає, задовільної.

До 01.10.08 управлінню ЖКГ доручено забезпечити завершення поточного ремонту кровель в житловому фонді міськради і оформлення паспортів готовності будинків, СП "Лисичансктеплосеть" - завершити підготовку котельних і теплових мереж до майбутнього опалювального сезону, міськводоканалу - забезпечити стабільну подачу води на котельні г.г. Лисичанська, Новодружеска і Привілля протягом усього опалювального періоду.

Крім того, тепломережі і водоканалу доручено забезпечити погашення заборгованості за спожиті енергоносії в 2007-2008гг. і укласти договори на їх постачання в осінньо-зимовий період 2008-2009гг.

До 10.10.08 - відділам освіти і культури, управлінням охорони здоров\'я і УТСЗН - завершити підготовку учбових закладів, дитячих дошкільних, лікувальних установ і об\'єктів соціального захисту міста до роботи в майбутній опалювальний період.

ГП "Лисичанська ТЕЦ", що здійснює подачу теплоносія як на потреби ВАТ "Лисичанська сода", так і на житловий фонд цього мікрорайону, рекомендовано отримати ліміти на природний газ для комунально-побутових потреб до 01.10.08., ВАТ "Лисичанскуголь" в цей же термін - також рекомендовано завершити вивезення вугілля пенсіонерам і працівникам вугільних підприємств міста в повному об\'ємі.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+