12+
21 марта
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У кабінеті психолого-педагогической допомоги отримали консультації 480 підлітків і їх батьки

17.09.2008, 18:00
3984
0
Автор

У кабінеті психолого-педагогической допомоги отримали консультації 480 підлітків і їх батьки

У Лисичанську систематично проводиться моніторинг рівня злочинності серед неповнолітніх, результати роботи по профілактиці правопорушень в підлітковому середовищі регулярно розглядаються на засіданнях комісії з питань попередження дитячої безпритульності і соціальної реабілітації неповнолітніх, - відмітила начальник служби у справах дітей Світлана Логвиненко на вчорашньому засіданні виконкому міськради, де обговорювався хід виконання міських заходів щодо попередження дитячої безпритульності на 2006-2010 рр.

З метою профілактики правопорушень серед неповнолітніх службою, відділом кримінальної міліції у справах дітей, відділом освіти і іншими зацікавленими відомствами введена в практику система виявлення і обліку осіб, схильних до протиправних дій, створений банк цих підлітків, які проживають в неблагополучних сім\'ях, відпрацьовуються механізми своєчасного обліку дітей, незахищених від впливу вулиці. Зокрема, в місті нині проживають 112 неблагополучних сім\'ї, в якій виховується 230 дітей, 150 неповнолітніх складають групу ризику.

Створена електронна база даних про дітей-сиріт, дітей, що залишилися без батьківського піклування, громадян України, які бажають узяти їх на виховання, дітей, що знаходяться в складних життєвих умовах. За словами Світлани Василівни, на обліку в службі у справах дітей на 01.09.2008г. знаходяться 419 дітей, з яких, : 50 - на профілактичному обліку, як діти з функціонально неспроможних сімей, 369 - як діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, в т.ч. 170 дітей виховуються в дитячих установах області.

Для попередження бездоглядності, бродяження, втягування дітей в пияцтво, наркоманію і випрошування фахівці служби спільно із співробітниками кримінальної міліції у справах дітей з початку т.г. провели 18 рейдів "неблагополучна сім\'я", "Операція урок" і "Сім\'я і діти". На початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський рейд "Урок", по виявленню дітей, які не приступили до занять в учбових закладах міста, а також щорічні місячники правових знань і медіаакції "16 днів без насильства". Крім того, на базі служби працюють Координаційний радий з питань дітей, кабінети медико-соціальної реабілітації неповнолітніх і психолого-педагогической допомоги підліткам і їх батькам. Як відмітила Світлана Логвиненко, з початку цього року в кабінеті медико-соціальної реабілітації спільно з медичними працівниками проведено 8 засідань, в яких прийняли і участь 650 неповнолітніх, в кабінеті психолого-педагогической допомоги отримали консультації 480 підлітків і їх батьки.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+