12+
28 октября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

ЖКГ Луганщини ще не готові до опалювального сезону

12.09.2008 11:00
3837
0
Автор

ЖКГ Луганщини ще не готові до опалювального сезону

Новий опалювальний сезон вже не за горами, а деякий житлофонд регіону ще не готовий до роботи в зимових умовах. При перевірці котельних в Сєвєродонецьку, виявилось, що в системі теплотрас багато що ще недопрацьоване. Але комунальники обіцяють усунути неполадки вчасно. Як затверджують в управлінні жилищно-комунального господарства, на сьогодні, в Рубежі 90 відсотків будинків готові до опалювального сезону. Аварійні будинки, які потребували капітального ремонту, привели в порядок всього на 80 відсотків.

"Сьогодні завершена підготовка усіх котельних до опалювального сезону. Соціальна сфера готова на 100 відсотків. Проведено ряд робіт по заходах, які були заплановані, але і на сьогодні ще тривають", - відмітив Олександр Хоменко - начальник УЖКХ р.. Рубіж
 
Проте, за словами Олександра Васильовича, немає ніяких гарантій, що опалювальний сезон цього року почнеться вчасно. Причина тому - низька плата населення за газ. Майже 5 мільйонів гривен - борг рубежан перед Тепломережею. Через це подача блакитного палива на місто може припинитися.
 
Але ось на відміну від Рубежу, Сєвєродонецьк готовий до пуску тепла на 85 відсотків. Що ж до Лисичанська, то тут ситуація інша. За словами заступника мера Юрія Басюка, в місті є три котельних і водоводів, які потребують ремонту, а також чотири будинки, де необхідно встановити лічильники обліку тепла і води. Виділених на ці цілі державних коштів недостатньо. А місцева влада не готова самостійно усунути усі неполадки.
 
"Державних грошей ми поки що не бачили. Перерахують. У нас таке співвідношення - 1 млн. 700 - це державні гроші і 938 тис. виділяє місцевий бюджет. По південній частині, так само 1 млн. 700 виділено державним бюджетом, і 935 - на сьогодні, засоби підприємств тепломережі. Хоча нам пропонувалося знайти ці гроші із співфінансування місцевого бюджету. Але місцевий бюджет таких грошей не має", - заявив Юрій Басюк - заступник Лисичанського міського голови.
 
Як завжди, люди сподіваються на краще і з настанням жовтня чекають тепло у свої будинках. Це у кращому разі. У гіршому ж - вони вимушені будуть забезпечувати теплом свої квартири самі.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+