6+
25 февраля
...
прогноз на 5 дней
-2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

За реконструкцію шахти ім. Д. Ф. Мельникова візьмуться китайці

08.09.2010 13:00
3598
0
Автор

За реконструкцію шахти ім. Д. Ф. Мельникова візьмуться китайці

Днями Міністерство вугільної промисловості України в особі міністра Юрія Ященко і Державний банк розвитку КНР в особі представника Чэнь Юань підписали Рамкову угоду фінансової співпраці. Про це кореспондентові 0642.com.ua повідомили в прес-службі Міністерства вугільної промисловості України.

Згідно з документом, Мінвуглепром надав для розгляду китайській стороні 7 інвестиційних проектів по реконструкції, технічному переоснащенню і модернізації вугільних шахт України. Серед них є і шахти Луганщини.

Загальна вартість запропонованих для фінансування проектів складає 1 млрд. 30 млн. долл. Спочатку в 2010 році як пілотний проект вже заплановано технічне переоснащення деяких шахт на загальну суму 120 млн. долл. У їх число увійшла і шахта ім. Д. Ф. Мельникова (ГП "Лисичанскуголь").

У період з 10 вересня по 10 жовтня в Україну прибудуть представники Державного банку розвитку КНР і відповідні технічні фахівці для врегулювання технічних питанням переоснащення вітчизняних вуглевидобувних підприємств.

0642.com.ua

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

6+