12+
26 февраля
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

На сесії міської ради

10.09.2010 16:00
3520
0
Автор

На сесії міської ради

8 вересня, відбулася чергова 98-а сесія Лисичанської міської ради, яку проводив секретар міськради Сергій Баранник.

В ході засідання депутати уточнили показники міського бюджету на 2010 рік, розглянули підсумки соціально-економічного розвитку Лисичанська за 1-е півріччя поточного року і заходи щодо виконання програм соціального і економічного розвитку в 2-м півріччі, хід реалізації міської програми розвитку охорони здоров\'я.

Депутати затвердили ряд рішень, що стосуються управління комунальним майном і регулювання земельних стосунків, попереднього узгодження місць розміщення малих архітектурних форм на території міста і визначення джерела фінансування заходів щодо реалізації програми підвищення безпеки дорожнього руху на період до 2012 року в м. Лисичанську, а також додатково виділили кошти на проведення міських заходів, присвячених 16-ій річниці Дня фізкультури і спорту в Україні.

Крім того, на сесії депутати затвердили статут товариства з обмеженою відповідальністю "Телерадіокомпанія "Акцент", учасником якого з 100-процентною долею в статутному капіталі являється Лисичанська міська рада, і внаслідок чого, це підприємство залишилося комунальним засобом масової інформації. Депутати також своїм рішенням призначили директором цього підприємства Світлану Агафонову, що раніше працювала заступником головного редактора ТРК "Акцент".

В ході засідання депутати розглянули ще низку робочих питань.

lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+