12+
18 июня
...
прогноз на 5 дней
22 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Включення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців : краще пізніше, ніж ніколи.

10.09.2010 15:00
3906
0
Автор

Включення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців : краще пізніше, ніж ніколи.

01.07.2010 внесені зміни до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців". Хоча об\'єм змін значний, але хочеться прокоментувати тільки одну з утілюваних в життя ідей.

Отже, основний акцент робиться на те, що в Держреєстрі юрособ і физособ підприємців повинні знаходитися відомості про усі СПД і непідприємницьких суб\'єктів із статусом юридичної особи. Нагадаємо: в Законі України "Про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців" від 15.05.2003 № 755 - IV (далі -Закон про держреєстрацію) який з 01.07.2004 ввів Єдиний державний реєстр юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців (далі - Реєстр) відсутня норма, яка б зобов\'язала стать на облік у держреєстратора усіх фіз і юрособ - підприємців, створених і зареєстрованих до дати набуття чинності цього Закону.

Чи отримувати їм нове свідоцтво - це була особиста справа таких осіб, і змусити їх ніхто не міг. Тому і недивно, що на запит контролюючих органів або обережних підприємств, які бажали переконатися в достовірності відомостей, наданих їх партнером, в довідці з Реєстру можна було знайти наступний запис: "У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців записів про проведення реєстраційних дій з вказаного суб\'єкта не знайдено". Нижче йшла примітка про те, що Реєстр знаходиться в стані формування, відомості в Реєстрі неповні, а інформацію про суб\'єктів, зареєстрованих до 01.07.2004 потрібно шукати в органі виконавчої влади по місцю держреєстрації такого суб\'єкта.

І ось, вищезгаданими змінами до Закону про держреєстрацію вирішили покінчити з многоучетностью суб\'єктів і ухвалили: усі юридичні особи і фізичні особи - підприємці, створені і зареєстровані до 01.07.04г., зобов\'язані в течії року з дня набуття чинності Закону, що коментується, надати держреєстраторові реєстраційну картку для включення відомостей про них в Реєстр і для отримання нового свідоцтва про держреєстрацію єдиного зразка.

Запрацює цей Закон через 6 місяців з дня його публікації в офіційній пресі (тобто 09.02.2011). Хоча ніхто не забороняє суб\'єктам включити відомості про себе в Реєстр вже сьогодні. Отже юридичні особи і фізичні особи - підприємці, зареєстровані до 01.07.2004 і ще не знайомі з держреєстраторами міста, мають майже півтори роки на те, щоб нагадати про своє існування. Зробити це слід, надавши реєстраційну картку за формою №6-включення (для юрособ) або за формою №15 (для фізособ - підприємців), затверджені наказом Держкомпідприємництва "Про затвердження форм реєстраційних карток" від 20.04.2007 №54. Основні вимоги до їх заповнення: заповнюється картка машинописом або від руки друкарськими буквами українською мовою, підписується для юридичних осіб керівником з проставлянням друку або уповноваженою особою з наступним завіренням підпису керівником і проставлянням друку, для фізособ - підприємців - самим підприємцем або уповноваженою особою за наявності нотаріального доручення на здійснення цієї дії. Той, що здає пред\'являє додатково паспорт і документ, що підтверджує повноваження (для уповноважених осіб). Окрім цього надається і свідоцтво про держреєстрацію, видане раніш. Помітимо, що пакет документів може бути спрямований держреєстраторові рекомендованим листом з описом вкладення, тільки в цьому випадку достовірність підпису на реєстраційній картці необхідно буде нотаріально засвідчити (ст. 8 Закону про держреєстрацію).

Ігнорувати включення в Реєстр не радимо. Адже по закінченні річного терміну з дня набуття чинності цього Закону усі свідчення, видані до 01.07.2004, вважатимуться недійсними про що в тому ж реєстрі з\'явиться відповідний запис. Списки недійсних свідчень будуть опубліковані і доведені до зведення усіх контролюючих органів. Але це далеко не означає, що юрособа або підприємницька діяльність фізособи підприємця припиниться автоматично. Процедуру ліквідації доведеться пройти на загальних підставах, це до відома тих, хто зайняв "вичікувальну позицію".

Резюмуємо сказане: юрособи і фізособи - підприємці, які зареєстровані до 01.07.2004 і які не зверталися до держреєстратора, щоб внести про себе відомості до Реєстру, повинні зробити це впродовж року з дня набуття чинності Закону, що коментується. Особливу увагу слід звернути на це непідприємницьким організаціям: профспілковим організаціям, політичним партіям, релігійним організаціям, громадським організаціям, добродійним фондам, садовим суспільствам, гаражним кооперативам і тому подібне що має статус юридичної особи.

Для включення в Державний реєстр юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців в м. Лисичанську необхідно звертатися до державних реєстраторів, які здійснюють прийом щодня з 8.00 до 17.00 (в п\'ятницю до 16.00), перерва з 12.00 до 13.00, за адресою: м. Лисичанськ, вул. Комсомольська, 10, кабінети 18, 21, 16. Зразки карток можна знайти на сайті міської ради www.lis.gov.ua у розділі "Підприємництво" на вкладці "Реєстрація суб\'єктів господарювання" (Р_До_Ф_6_ВКЛЮЧ_14, Р_До_Ф_15_14). Консультацію можна отримати по телефонах: 7-32-47, 7-33-19, 7-37-23.

lis.gov.ua

 

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+