12+
23 июня
...
прогноз на 5 дней
16 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Мерові не до ЖКГ: Лисичанськ не фінансує Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства

11.09.2008, 14:00
4159
0
Автор

Мерові не до ЖКГ: Лисичанськ не фінансує Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства

Темпи освоєння засобів по субвенціях, виділених Луганській області з Держбюджету на заходи щодо енергозбереження, соціально-економічного розвитку області і виконання загальнодержавної програми реформування розвитку житлово-комунального господарства, украй низькі. Про це сьогодні на апаратній нараді заявив перший заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Арефьев. Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Луганської обласної державної адміністрації, по субвенції на заходи щодо енергозбереження, у тому числі оснащення інженерних введень багатоквартирних житлових будинків приладами обліку споживання води, тепловій енергії, ремонт і реконструкцію теплових мереж і котельних, будівництво газопроводів і газифікацію населених пунктів, з держбюджету Луганщині передбачено виділити 30,5 млн.грн. З них 52,6% засобів вже поступило в область. Освоєння засобів, що поступили, складає 60,34%.

У Луганську, Алчевске, Лисичанську, Свердловську, Сєвєродонецьку, Славяносербском, Беловодском, Сватальному і Новоайдарском районах гроші, що поступили по субвенціях, майже повністю використані. У теж час в таких регіонах як Кировск, Лутугинский, Перевальский, Попаснянский і Троицкий райони засобу ще не освоюються. У Брянке освоєння складає 4,28%, ще в 10 містах і районах області воно складає менше половини від сум, що поступили з держбюджету.

За Загальнодержавною програмою реформування і розвитку житлово-комунального господарства з передбачених Держбюджетом 12,35 млн.грн. в міста і райони області поступило 2,826 млн.грн. Профінансовано підрядним організаціям 700 тыс.грн.

За словами начальника Головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Сергія Махуренко, також "не на належному рівні" знаходиться процес фінансування місцевими бюджетами цієї програми. Так, з передбаченої суми співфінансування 5,35 млн.грн. поступило тільки 1,13 млн.грн. Не забезпечили співфінансування Лисичанськ, Щастя, Беловодский, Белокуракинский, Меловский, Марківський, Новоайдарский, Перевальский, Попаснянский і Старобельский райони.

Субвенція на заходи щодо соціально-економічного розвитку області на 2008 рік складає, за словами заступника начальника управління містобудування і архітектури облдержадміністрації Григорія Мазура, 62,4 млн.грн. З 42,7 млн.грн, отриманих на сьогодні, містами і районами області освоєно тільки 42,4%. Досі не почато освоєння засобів в Брянке, Антрацитовском, Меловском, Перевальском і Попаснянском районах.

За підсумками апаратної наради Ю. Арефьев "піддав критиці" бездіяльність керівників територій, на яких держбюджетні засоби не використовуються для вирішення найбільш насущних для місцевих громад проблем по будівництву нових об\'єктів, газифікації і оптимізації роботи ЖКГ.

Він доручив заступникові голови облдержадміністрації Геннадієві Головненко створити комісію, яка через тиждень з виїздом на місця розбиратиметься в причинах не освоєння засобів по субвенціях з Держбюджету в містах і районах Луганської області.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+