12+
27 февраля
...
прогноз на 5 дней
2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Лисичанський НПЗ очолив Яків Полункин

08.09.2008 11:00
3921
0
Автор

Лисичанський НПЗ очолив Яків Полункин

1 вересня 2008 року Олександра Іванова на посту генерального директора Лисичанського НПЗ (ЗАТ "ЛИНИК", Луганська область, Україна) змінив Яків Полункин. Новий керівник має намір зосередитися на підвищенні ефективності роботи підприємства, і робить ставку на професіоналізм заводської команди. Про це повідомили в прес-службі компанії.

"Яків системний менеджер нової формації, за плечима якого знання і успішний досвід в реалізації ряду серйозних проектів в області нафтопереробки, - відмітив президент ТОВ "ТНК-ВР Коммерс" Сергій Лизунов. - Ми розраховуємо, що йому вдасться знайти нестандартні рішення, які дозволять підвищити конкурентоспроможність підприємства на ринку".

У 2007 році Яків Полункин очолив Департамент переробки ВАТ "ТНК-ВР Менеджмент" (Москва). Контролював впровадження єдиних підходів при здійсненні інвестиційної діяльності НПЗ компанії, управляв плануванням в області переробки, представляв інтереси ТНК-ВР в СП ВАТ "НГК "Славнефть".

"Українські НПЗ, у тому числі "ЛИНИК", працюють в складніших умовах, ніж російські заводи, - відмітив Яків Полункин. - Тому мені буде потрібно увесь мій досвід і знання, щоб знайти особливі підходи до розвитку бізнесу компанії. Моє завдання - впроваджувати на заводі проекти, які приноситимуть максимальний ефект. Для цього я готовий приймати принципові рішення і роблю ставку на сильну команду професіоналів, яка сьогодні працює на Лисичанському НПЗ".

Довідка: ТНК-ВР - міжнародний вертикально-інтегрований холдинг, який входить в десятку найбільших приватних нафтових компаній у світі по об\'ємах видобутку нафти. Компанія була утворена в 2003 році в результаті злиття нафтових і газових активів компанії ВР в Росії і нафтогазових активів консорціуму Альфа, Аксесс/Ренова (ААР).

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+