12+
29 ноября
...
прогноз на 5 дней
1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Гарячі будні КСП "Лисичанскводоканал"

13.08.2008, 11:00
4236
0
Автор

Гарячі будні КСП "Лисичанскводоканал"

Літня пора для ремонтних бригад КСП "Лисичанскводоканал" завжди вважається напруженою. У цей період до робіт по усуненню поривів, ремонту магістралей і чищенню колодязів додається укладання нових труб. Тільки за минулий період поточного року такі роботи були проведені на 14 міських вулицях. Ми побували на вулиці Шаумяна, де фахівці центральної ділянки виконували роботу по укладанню нових пластикових труб. - На цій вулиці останнім часом утворилося багато поривів, - розповідає бригадир А. Д. Кислий, - тому самі жителі ініціювали заміну старого трубопроводу на пластик. Але при виконанні робіт виникли складнощі: після того, як щелерезом була зроблена траншея для укладання труб, пройшла злива. Грязьові потоки наробили біди. Тепер траншею треба підчищати вручну, а це зробити складно - вона занадто вузька. Добре, що жителі допомагають в усуненні наслідку негоди.

На питання, які складнощі виникають в роботі ремонтників? Олександр Дмитрович відповів, що у ремонтних бригад серед інших, є одна велика проблема - нестача людей.

- Приміром, наша центральна ділянка протяжністю від вулиці Кронштадтської і до повороту Мельникова, обслуговує бригада, що складається з двох слюсарів і одного зварювальника, тоді як по штату покладено шість фахівців, - додав до сказаного бригадир. - До того ж робота просто неба за будь-яких погодних умов нікого не спокушає, та і зарплата у людей невисока.

Людей до усього вимотують і екстрені ситуації, коли, виконуючи одну роботу, терміново треба виїжджати на аварійні ділянки. А аварії при великій зношеності системи виникають дуже часто.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+