12+
02 августа
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Гарячі будні КСП "Лисичанскводоканал"

13.08.2008 11:00
4176
0
Автор

Гарячі будні КСП "Лисичанскводоканал"

Літня пора для ремонтних бригад КСП "Лисичанскводоканал" завжди вважається напруженою. У цей період до робіт по усуненню поривів, ремонту магістралей і чищенню колодязів додається укладання нових труб. Тільки за минулий період поточного року такі роботи були проведені на 14 міських вулицях. Ми побували на вулиці Шаумяна, де фахівці центральної ділянки виконували роботу по укладанню нових пластикових труб. - На цій вулиці останнім часом утворилося багато поривів, - розповідає бригадир А. Д. Кислий, - тому самі жителі ініціювали заміну старого трубопроводу на пластик. Але при виконанні робіт виникли складнощі: після того, як щелерезом була зроблена траншея для укладання труб, пройшла злива. Грязьові потоки наробили біди. Тепер траншею треба підчищати вручну, а це зробити складно - вона занадто вузька. Добре, що жителі допомагають в усуненні наслідку негоди.

На питання, які складнощі виникають в роботі ремонтників? Олександр Дмитрович відповів, що у ремонтних бригад серед інших, є одна велика проблема - нестача людей.

- Приміром, наша центральна ділянка протяжністю від вулиці Кронштадтської і до повороту Мельникова, обслуговує бригада, що складається з двох слюсарів і одного зварювальника, тоді як по штату покладено шість фахівців, - додав до сказаного бригадир. - До того ж робота просто неба за будь-яких погодних умов нікого не спокушає, та і зарплата у людей невисока.

Людей до усього вимотують і екстрені ситуації, коли, виконуючи одну роботу, терміново треба виїжджати на аварійні ділянки. А аварії при великій зношеності системи виникають дуже часто.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+