12+
28 февраля
...
прогноз на 5 дней
0 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Госпсуд затвердив план санації "Лисичанської соди"

15.09.2010 15:00
3997
0
Автор

Госпсуд затвердив план санації "Лисичанської соди"

Госпсуд затвердив план санації "Лисичанської соди"14 вересня, стало відомо, що Господарський суд Луганської області затвердив план санації ВАТ "Лисичанська сода", яке є одним з видатних в СНД виробників кальцинованої соди.

Згідно з рішенням суду, санація "Лисичанської соди" продовжиться до 23 березня 2011 року і передбачає, що до цього терміну підприємство повинне погасити заборгованість перед кредиторами в розмірі близько 92 млн грн. Крім того, у рамках світової угоди, що передбачає розстрочку заборгованості на суму 139,2 млн грн., компанія погашатиме її щомісячними виплатами протягом 5 років.

Головним джерелом задоволення вимог кредиторів повинен стати продаж частини основних фондів боржника, не задіяних в його виробничому процесі.

Серед кредиторів підприємства, зокрема, значаться: державна податкова інспекція в Лисичанську, ТОВ "Луганське енергетичне об\'єднання", а також компанії Setirson Investments і Holey Trading кредиторська заборгованість перед якими складає близько 137 млн грн.

Керівником санації призначений генеральний директор "Лисичанської соди" Геннадій Галунов, розпорядником майна підприємства - арбітражний керівник Михайло Клименко.

Крім того, згідно з документом, підприємство в період виконання плану санації має намір отримати від своєї діяльності чистий прибуток в розмірі близько 48,35 млн грн.

Госпсуд Луганської області прийняв рішення про санацію "Лисичанської соди". Госпсуд Луганської області визначенням від 22 лютого 2010 року порушив справу про банкрутство підприємства.

Комерсантъ

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+