12+
23 сентября
...
прогноз на 5 дней
16 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Мешканці Сєвєродонецька хочуть внести зміни до податкового кодексу?

17.09.2010, 14:00
3751
0
Автор

Мешканці Сєвєродонецька хочуть внести зміни до податкового кодексу?

14 вересня відбулася зустріч керівника громадської ініціативи "Громада" в м. Сєвєродонецьку В\'ячеслава Ткачука з народним депутатом України від Партії регіонів Олексієм Кунченко.

Предметом діалогу став проект податкового кодексу, а так само пропозиції і думки підприємців міста, що звернулися на "гарячу лінію" створену Ткачуком

Гострою темою серед обговорюваних питань стало обмеження і звуження діяльності підприємців, що працюють на єдиному податку, питома вага яких, в загальному числі підприємців в Сєвєродонецьку, складає 60%.

"У нашому місті, як і в усій Україні підприємці "единщики" не підтримують пропозиції в проекті податкового кодексу по підвищенню податків на 150%. Тим більше не залежно від виду діяльності. У податковому кодексі відсутні економічні умови або, простіше кажучи, інтерес для розвитку малого бізнесу підприємцями. Їх знову змушують крутитися і придумувати, як вижити в період кризи. Влада повинна давати звіт, що збільшення податку відіб\'ється не лише на підвищенні вартості товарів, послуг, зростанні цін на продовольство, але і скорочення робочих місць, звільненні робітників, зниження вступу податків і збільшення армії безробітних. Новий закон обмежує річний дохід единщика, понизивши його в 1,7 разу з 500 до 300 тыс. грн. І це при зростанні цін до 20-30%, і рівні інфляції 14%"., - коментує В\'ячеслав Ткачук.

Наприклад, якщо в 2009г. підприємець виготовив 1000 виробів на суму 500 тыс.грн. і у нього працювало 10 чоловік, то тепер в рік із зростанням цін на енергоносії, матеріали, комплектуючі, транспорт і обмеженням в 300 тыс. грн., можна виготовити менше половини таких виробів, для чого потрібно тільки 5 чоловік. Можна припустити, що з таким підходом частина бізнесу вимушена буде шукати можливість працювати, але вже в умовах "тіні".

Саме тому громадською ініціативою "Громада", організований обмін думками і пропозиціями по телефонах "гарячої лінії", а також на інтернет - портал. Основна мета- виробити конкретні пропозиції северодончан по податковому кодексу, місцевим податкам і зборам, розміру орендної плати за земельну ділянку, а потім направити поводження з конкретними пропозиціями народному депутатові України Олексію Кунченко.

 

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+