12+
29 мая
...
прогноз на 5 дней
20 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У "Сєвєродонецькрадіотехніки" держвиконавці вилучили майно в рахунок оплати боргу

23.09.2010, 11:00
3681
0
Автор

У "Сєвєродонецькрадіотехніки" держвиконавці вилучили майно в рахунок оплати боргу

У "Сєвєродонецькрадіотехніки" держвиконавці вилучили майно в рахунок оплати боргуЗ виконавчою службою не посперечаєшся. 15 вересня на колективно-виробничому комерційному підприємстві "Сєвєродонецькрадіотехніка" зустрічали непроханих гостей. За рішенням суду представники виконавчої служби вилучали майно в рахунок погашення боргу за опалювання.

За офіційною інформацією, борг "СРТ" за минулий опалювальний період перед підприємством ТЕЦ склав майже 83 тисячі гривен.

Претензійна робота між власником магазину і підприємством ДП "Північнодонецька ТЕЦ" тривала з квітня цього року, в травні було винесено ухвалу суду на користь ТЕЦ. Хоча ніяких законних підстав для зменшення суми боргу у відповідача не було, він всіляко намагався затягнути процес. Всього Луганським обласним господарським судом у цій справі було проведено чотири слухання, ще три - в апеляційному суді.

Як повідомив кореспондента Андрій Малахов - старший державний виконавець - у кінці серпня були проведені перші старанні дії: описали меблі і оргтехніку на суму боргу. Щоб уникнути продажу майна і змусити боржника заплатити хоч би частину, описане майно залишили власникові на відповідальне зберігання строком на три тижні. Цим майном персонал міг користуватися, але не розпоряджатися. Хоча установа активно працює, від боржника не дочекалися ні копійки. Тому довелося застосовувати крайній захід.

Під час конфіскації директор "Радіотехніки" - Костянтин Пуша - на підприємстві так і не з\'явився, тому усі вказівки довелося виконувати головному бухгалтерові. Поки одні працівники виносили оргтехніку, інші швидко звільняли шафи і розбирали офісний меблевий гарнітур. Усе майно передали ТЕЦ. Далі приблизно протягом місяця воно пройде експертну оцінку вартості і буде виставлене на реалізацію.

За словами юриста ДП "Сєвєродонецька ТЕЦ" - Євгенія Хорошко - існує висока частка ймовірності, що цей візит виконавців до цієї установи не останній. Адже зараз в апеляційному суді Донецька знаходиться друга справа з тими ж дійовими особами - про стягнення боргу за опалювання у розмірі 200 тыс.грн.

sever.lg.ua

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+