12+
03 марта
...
прогноз на 5 дней
-1 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

У Сєвєродонецькій міськраді міліція "вилучила" документи по незаконному використанню озера і земельної ділянки

23.09.2010 12:00
3636
0
Автор

У Сєвєродонецькій міськраді міліція "вилучила" документи по незаконному використанню озера і земельної ділянки

У Сєвєродонецькій міськраді міліція "вилучила" документи по незаконному використанню озера і земельної ділянки17 вересня співробітниками ГСБЭП України в Луганській області в Сєвєродонецькій міській раді вироблена виїмка документів що стосуються угоди по передачі в користування озера Чисте і прилеглій до нього території.

За даними достовірного джерела в прокуратурі, ці дії проводяться управлінням ГСБЭП України в Луганській області у рамках порушеної кримінальної справи за фактом незаконного використання озера і земельної ділянки співробітниками приватного підприємства "Дельта-Віжін". Директором і засновником цього підприємства є Матросів Олександр Миколайович, який більше відомий в Сєвєродонецьку як кримінальний авторитет по кличці "Матрос". Він неодноразово притягувався до карної відповідальності. Його незаконну діяльність зв\'язують з ім\'ям колишнього керівника УБОП України в Луганській області - Геннадієм Іваненко, який в квітні 2010 року з приходом нового керівництва обласного УМВС був відправлений на пенсію.

У квітні 2010 року Матросів А.Н. за сприяння співробітників Північнодонецької міської ради незаконно отримав в користування озеро Чисте і територію навколо нього, де відкрив 4 літні майданчики і майданчик ігрових автоматів, а так само робив інші платні послуги. По цьому факту слідчі заходи тривають.

citynews.net.ua

Новини Лисичанська

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+