12+
17 июня
...
прогноз на 5 дней
17 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

В залі ЦРШМ зібралися працівники лисичанської освіти

30.09.2010 13:00
4135
0
Автор

В залі ЦРШМ зібралися працівники лисичанської освіти

В залі ЦРШМ зібралися працівники лисичанської освітиТрадиційно в перше воскресіння жовтня відмічають своє свято люди, що зв\'язали своє життя з сферою освіти. І, знову ж таки, традиційно напередодні проходять урочисті заходи, присвячені Дню вчителя.

Ось і сьогодні о 14:00 в залі ЦРШМ зібралися працівники лисичанської освіти, щоб почути теплі слова у свою адресу, подивитися підготовлений в їх честь святковий концерт і отримати заслужені нагороди. А привітати їх з цим святом прийшли секретар Лисичанської міської ради Сергій Баранник, заступник міського голови Володимир Марченко, Василь Литвинюк, що управляє справами, начальник відділу освіти Ігор Ганьшин і його заступник Едуард Щеглаков. І, безумовно, артисти лисичанської самодіяльності.

Секретар Лисичанської міської ради Сергій Баранник свій виступ почав з того, що. вибачився перед Ігорем Ганьшиным за те, що пропала його праця по підготовці виступу. "У такі дні хочеться говорити щось не по папірцю, а від себе, від душі", - пояснив Сергій Григорович.

"Говорячи про працю педагога, учителя треба відмітити, що "учитель" завжди звучало гордо", - підкреслив Сергій Баранник. Проте секретар міськради звернув увагу, що незважаючи на важливість і потрібність педагогічних працівників, проблем у них більш ніж достатньо. "Існує розрив між тим вкладом, який ви вносите до розвитку суспільства і тим, як держава цінує вашу працю, - відмітив Сергій Григорович. - Так от хотілося б побажати вам, щоб держава звернула гідну увагу на учителів, і цей розрив зник".

У завершенні свого виступу Сергій Баранник побажав педагогам усіх благ і "успіхів на ниві виховання підростаючого покоління". А потім спільно з Василем Литвинюком і Володимиром Марченко нагородив працівників освіти почесними грамотами і листами подяк виконкому Лисичанської міської ради, що відрізнилися.

Крім того, на сцені були підведені підсумки конкурсу на кращі об\'єкти благоустрою Лисичанська. Так, в номінації "Кращий шкільний двір" перемогла СШ №4, а в номінації "Кращий дитсадівський двір" - дошкільний освітній заклад №4 "Росинка".

Що продовжив чергу поздоровлень начальник відділу освіти Лисичанської міської ради Ігор Ганьшин (до речі, що також відмовився від заздалегідь заготовленого тексту), відмітив, що гордиться увіреним йому відомством, оскільки серед лисичанських освітніх установ є такі, які знаходяться не лише в авангарді утворення області, але і в авангарді утворення України.

Крім того, Ігор Іванович відмітив, що на даний момент як ніколи відчувається підтримка сфери освіти міською владою. "Влада міста тримає на контролі усі проблеми, наявні в освіті", - підкреслив Ігор Ганьшин.

Потім Ігор Іванович разом зі своїм заступником Едуардом Щеглаковым нагородили педагогів грамотами міського відділу освіти, а також вручили грамоти Міністерства освіти і науки України і Академії педагогічних наук України з формулюванням "За вагомий внесок в модернізацію національної освіти" представникам чотирьох лисичанських шкіл : багатопрофільній гімназії, №22, №7 і №8.

Ну а педагогів, що далі зібралися, чекав святковий концерт.

lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+