12+
24 марта
...
прогноз на 5 дней
16 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Луганщина готується до суворої зими

01.10.2010, 11:00
3626
0
Автор

Луганщина готується до суворої зими

Луганщина готується до суворої зими"Сьогодні суспільство повинне стати на захист бездомних громадян", - відмітив заступник голови облдержадміністрації Олександр Ткаченко під час засідання оперативного штабу з питань координації дій, пов\'язаних з соціальним захистом бездомних громадян і безпритульних дітей в осінньо-зимовий період 2010-2011 років. Повідомляє БАЛКИ.

У засіданні взяли участь начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Элеонора Полищук, керівники міст і районів області.
Відкриваючи засідання, заступник губернатора підкреслив, що вже сьогодні керівникам територій необхідно визначити заходи і свої дії в осінньо-зимовий період по виявленню і захисту бездомних громадян.

"Зиму обіцяють сувору. Тому ми вже напередодні зими починаємо підготовку і у міру наближення холодів, ми активізуватимемо свою роботу. У цю зиму ми маємо бути організаційно готові, щоб надавати допомогу громадянам, які лишилися без притулку", - повідомив Олександр Ткаченко.
Під час засідання учасники штабу розглянули організацію роботи з особами без певного місця проживання в осінньо-зимовий період 2010-2011 років в містах Алчевск, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, а також в Попаснянському і Лутугінському районах.
"На превеликий жаль, кількість бездомних у нас зростає", - констатував заступник губернатора. За його словами, тільки в місті Луганськ за 9 місяців поточного року зареєстровано 121 людину, яка не має постійного місця проживання. У 2008 році людей такої категорії було 84. Причиною збільшення чисельності бомжів в Луганську Олександр Ткаченко назвав соціально-економічні умови, що склалися. "Люди залишаються без притулку над головою, і вимушені вести бродячий спосіб життя", - відмітив він.

"Ми повинні їх захистити, при необхідності надати необхідну медичну допомогу - щоб вони не гинули на вулицях, в підвалах і підворіттях. По можливості реабілітовувати їх для того, щоб вони повернулися до нормального життя", - підкреслив Олександр Ткаченко.
Нагадаємо, що обласний оперативний штаб з питань координації дій, пов\'язаних з соціальним захистом бездомних громадян і безпритульних дітей в осінньо-зимовий період 2010-2011 років був створений розпорядженням голови Луганської облдержадміністрації Валерія Голенко.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+